• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şefikoğulları Künefe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferhat Seğin

Anadolu mutfağının oldukça lezzetli tatlılarımızdan birisi olan künefe alanında uzman olan ustalarımızın hünerli ellerinde sizler için hazırlanarak servis edilmektedir. En güzel küfene lezzetini sizlere sunan işletmemiz tatlı konusunda yöresel lezzetleri sizler için hazırlamaktadır. En lezzetli burma kadayıf ve taze baklava çeşitleriniz de sizlere sunabilmekteyiz.

Tatlı konusunda sizlere oldukça başarılı şekilde en güzel lezzetleri hazırlamakta olan işletmemiz deneyimli ustaları ve başarılı mutfak personeli ile sizlere hizmet sunmaktadır. Oldukça güzel ve taze künefe lezzetini en başarılı şekilde taze ve sıcak olarak sizlere sunuyoruz. Geniş ve ferah salonumuzda bu güzel lezzeti tadabileceğiniz gibi istediğiniz adrese getirilmesini de sağlayabilirsiniz.

İstanbul pas pastane alanında en güzel şerbetli tatlıları sizler için hazırlayan işletmemiz meşhur künefe lezzetini hiç unutamayacağınız bir tatla hazırlamaktadır. Oldukça güzel ve lezzetli künefeyi yöresel usulle hazırlayan ustalarımız künefe yanında en güzel burma kadayıf ve baklava çeşitlerini de sizler için hazırlamaktadır. Çok sayıdaki tatlı çeşidimiz ile sizlere en başarılı hizmetleri sunmaktayız.

Ülkemizin mutfağının en önemli ürünleri olan tatlılar içerisinde yöresel lezzetlerden birisi olan künefe farklı türleri ile sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca özenle hazırlanan baklava çeşitlerimizde her zaman taze bir şekilde sizlere sunulmaktadır. Alanında uzman olan işletmemiz deneyimli ve hünerli ustaları ile sizlere en güzel tatlı lezzetlerini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Tatlı konusunda en güzel lezzetleri bizde tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler