• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şehr-i Kar Butik Cafe & Restaurant

Adres :

Yusufpaşa Mah. Şehit Hulusi Aytekin Cad. No: 9 Kars/merkez Kars » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayhan Kurtulan

E-Posta Adresi :

sehrikar.restaurant@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 234 65 45

Kaliteli bir restoran olmanın sadece lezzetli yemeklerle değil, yemeklerin sunulduğu mekânla ve güler yüzlü bir hizmetle tamamlayıcı bir unsur olduğunu düşünmekteyiz. Şehr-i Kar Butik Cafe & Restaurant olarak Kars restaurant sektörüne farklı bir tarz oluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Otantik bir mekânda, yöresel kültürün lezzetli yemeklerini arayan müşterilerimizin bu taleplerini fazlasıyla karşılayabilen bir restoran olmanın gurunu yaşıyoruz.

Nezih ve otantik işletmemizde, Kars kültürünün sıcaklığını ve damak tatlarını sizlere yansıtabilmek için kaliteden ödün vermeden çalışıyoruz. Soğuk kış günlerinde kuzineli mekânımızda, odun ateşinde ısınırken, sunduğumuz enfes lezzetlerle midelerinize de hitap edebilmenin ve hoş bir ortamda sizleri ağırlamanın keyfini yaşıyoruz. Ailenizle, iş arkadaşlarınızla, il dışından gelen misafirlerinizle hoş bir yemek yiyeceğiniz, yemek sonrası keyifli sohbetler yapabileceğiniz bir mekân aramanıza gerek yok. Bizler size bu imkânı sunuyoruz. Bugüne kadar karşılaşmadığınız bir sıcaklıkta, en güzel şekilde ağırlanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Lezzetten, kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlarla sunduğumuz ve sizleri ayrıcalıklı hissettirecek hizmetlerimizle tanışmanın tam zamanı. Misafirlerimizin memnuniyeti bizim için en büyük kazançtır. Her zaman gelmek isteyeceğiniz, kültürümüzün geleneksel lezzetlerini aynı tat ve haliyle bulabileceğiniz işletmemiz, Kars’ımızın en önde gelen restoranlarından biridir. Ürünlerimiz usta aşçılarımız tarafından en kaliteli ve taze malzemelerle hazırlanan, başka yerde bulamayacağınız lezzetlerdir. Sizleri de restoranımızda ağırlamak, en güzel anılarınızda yer almak için misafirimiz olmaya davet ediyoruz. Rezervasyon için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR