• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şehr-i Ziyafet

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cahit Şendal

Adana restaurant sektörünün önde gelen isimlerinden olan restoranımızda sizleri en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyoruz. Restoranımızda birlikte hareket ettiğimiz ekiple beraber her zaman müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Çünkü değerli müşterilerimizin memnuniyetini yüksek tutmayı ve korumayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda farklı lezzetleri en iyi şekilde hazırlayarak sofralarınıza servis ediyoruz. Biz, işimizi severek ve isteyerek yaptığımız için vermiş olduğumuz hizmette herhangi bir hatanın yaşanmasına izin vermiyoruz. İyi bir ekiple birlikte işimizi profesyonellikle gerçekleştiriyoruz.

Seyhan üzerinde bulunan restoranımız ulaşım açısından sizleri zorlamıyor. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip olan restoranımızı ailenizle veya arkadaşlarınızla gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Restoranımızda hazırladığımız lezzetler için her zaman güvenilir, kaliteli ve taze malzemeler kullanmaktayız. Lezzete önem verdiğimiz kadar hijyene de önem veriyoruz. Bu nedenle hem mutfakta hem de serviste özenle, dikkatle ve titizlikle çalışıyoruz. Kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, balık çeşitleri, lahmacun, pide gibi birçok lezzet sizlere sunuluyor. İstediğiniz lezzeti acılı veya acısız olarak sipariş verebilirsiniz. Tüm bu lezzetler uygun fiyatlarla sofralarınıza getiriliyor.

Restoranımıza gelemediğiniz durumlarda bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Vermiş olduğunuz siparişler için alt sipariş limiti bulunmamaktadır. Siparişleriniz, ücretsiz paket servisimiz aracılığıyla adresinize teslim edilir. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, işini özenle yapan, müşteri memnuniyetine önem veren ekibimizle birlikte sizleri her zaman restoranımıza bekleriz. Gönül rahatlığıyla restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR