• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şehzade Dürüm

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Turgut Bay

reklam logosu
  • firma fb

Kendi alanında lider ve öncü oluşumların başında gelmekte olan Şehzade Dürüm markamız, pek çok çeşitli lezzetlerini birmilyonnokta.comweb sitesi üyesi olarak sizlere sunmaktadır. Sivas Suşehri lokanta hizmetleri kapsamında oldukça nitelikli ve başarılı çalışmaları ile tanınmakta olan restoranımız, birçok farklı tatları oldukça uygun fiyatlara sunmasıyla da öne çıkmaktadır. Hatay usulü döner, köfte ekmek, tavuk dürüm ve hamburger gibi pek çok çeşitli lezzetleri bünyesinde ihtiva etmekte olan Şehzade Dürüm lokantamız, Sivas ili Suşehri ilçesinde yer alan oldukça nezih restoranıyla da hizmetinizdedir.

Her türlü damak zevkine hitap eden tatlar ve oldukça makul düzeyde temel fiyat skalası ile öne çıkmakta olan Şehzade Dürüm markamız, alo paket servis hizmetini de işletme çatısı altında barındırmaktadır. Genel müşteri memnuniyetini odak alan hizmetleri ve oldukça uygun fiyatlı çalışma düsturu ile öne çıkan işletmemiz, oldukça leziz tatları da pek değerli müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Hatay usulü soslu döner, ekmek arası köfte ve hamburger gibi pek çok çeşitli lezzetleri işletme bünyesinde barındırmakta olan Şehzade Dürüm markamız, genel müşteri memnuniyetini de diğer her türlü kriterin üzerinde tutmaktadır.

Oldukça leziz ve uygun fiyatlı lezzetleri pek değerli müşterilerinin hizmetine sunmakta olan Şehzade Dürüm markamız, oldukça seçkin içerikli ve zengin kapsamlı bir teknik hizmet portföyünü de işletme çatısı altında barındırmaktadır. Gün içerisinde söz konusu firmamız hizmetlerine; işletme GSM telefon numaramız veya restoran şube merkezimiz aracılığı ile oldukça kolay bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR