• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şehzade Kebap Sarayı

Adres :

Güngören Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No: 69 İstanbul » Çekmeköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Emektar

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

adem.emektar@hotmail.com

Ülkemiz mutfak kültürü ile dünyanın en zengin ülkelerinden birisidir. Her bölgemizin birbirinden leziz onlarca lezzeti vardır. Fakat bazıları daha öne çıkmış ve ünü il, ülke sınırlarını aşıp dünyanın her yerine ulaşmıştır. Şehzade Kebap Sarayı olarak İstanbul Çekmeköy’de hizmet verirken ülkemizin en güzel lezzetlerini misafirlerimizle buluşturmak, onları geleneksel lezzetlerimizden mahrum bırakmamak gayretindeyiz. Yıllardır başarıyla sürdürdüğümüz hizmetlerimizle bütün bölge halkının takdirini kazanmış, en çok tavsiye edilen ve en çok tercih edilen restoran konuma gelmiş bulunmaktayız. Bunun yanında başarılarımızı kendimiz için kesinlikle yeterli görmüyor, her daim kendimizi geliştirerek en iyi kalmaya devam ediyoruz.

İstanbul restaurant sektöründe geniş, nezih, ferah ve hijyenik bir ortamda hizmet veriyor, gerek kapalı gerekse açık mekanımızda bütün misafirlerimizi en güzel şekilde ağırlıyoruz. Farklı manzaralar eşliğinde yemek yemeyi bir keyfe dönüştürürken minik afacanların da özel oyun alanımızda gönüllerince eğlenebilmelerine fırsat veriyoruz.

İşletme olarak önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Bunun için bütün misafirlerimizin ihtiyaç ve isteklerini tespit ediyor, en doğru şekilde karşılamaya gayret gösteriyoruz. Her biri alanında uzman, deneyimli ve profesyonel bir kadro ile çalışıyor, ustalarımızın benzersiz tarifleriyle mutfağımızda hazırladıkları lezzetlerimizi servis görevlilerimizin elsiz sunumlarıyla masalarla buluşturuyoruz. Toplu yemek organizasyonlarına en güzel şekilde ev sahipliği yaparken et döner, kebap, lahmacun, pide çeşitleri, içli köfte ve çok daha fazlasını taptaze halleriyle tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR