• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şeker Döner

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Üstemur

Şeker Döner, enfes lezzetleriyle hizmetinizdedir. İstanbul restaurant sektörünün vazgeçilmez adresi Şeker Döner, yıllardır değişmeyen lezzetli ve kalitesiyle sofralarını açıyor. Restoranımızda, uyum içinde çalıştığımız ekibimizle birlikte müşteri odaklı çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Bugüne kadar hep daha iyiyi başaracağımıza inandık ve kendimizi geliştirerek bugünkü halimizi aldık. Lezzetin değişmeyen adresi olarak bugünden sonra da birbirinden lezzetli yemeklerimizle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Her güne özel çorba çeşitlerimiz, döner çeşitlerimiz, salata ve çay restoranımız tarafından sizlere sunuluyor. Değişmeyen lezzetimiz olan döneri istediğiniz gibi sipariş edebilirsiniz. Ekmek arası döner, lavaş arası döner ya da pilav üstü döner gibi. Her güne özel çorbamızla birlikte yanında yemek o güne özel yemeğimiz de bulunmaktadır. Dilerseniz sizlere sunduğumuz bu lezzetleri ayrı sipariş verebilirsiniz. Eğer isterseniz de menü olarak sipariş verebilirsiniz. Menülerimiz çorba, yemek, salata ve içecekten oluşmaktadır. Biz, lezzetli ve güvenilir çeşitlerimizi uygun fiyatlarla sunarken müşterilerimizin memnuniyetini de yüksek tutuyoruz.

Restoranımızın merkezi konumda olmasından dolayı ulaşım konusunda müşterilerimizi zorlamıyoruz. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip restoranımız sizin için ve aileniz için uygun bir seçim olacaktır. Dilerseniz arkadaş ortamınızla da restoranımızı tercih edebilirsiniz. Ücretsiz paket servisimizle, ev ve iş yerlerine sipariş gönderebiliyoruz. Yapmanız gereken sadece restoranımızın açık olduğu saatlerde bize ulaşmak, sipariş vermek ve adres belirtmek oluyor. Sonrasında ise yemeğinizi soğutmadan afiyetle yiyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR