• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selective Beauty Studio

Adres :

Maslak Mah. Akasya Sok. No: 5 A-b Blok ( Migros Yanındayız ) İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gizem Gonca

E-Posta Adresi :

catinmylife98@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 449 83 38

Sarıyer’de bulunan geniş ve ferah mekanıyla İstanbul güzellik merkezi sektöründe müşterilerine hizmet veren Selective Beauty Studio aynı zamanda ülkemizin en büyük ticari networkü olan birmilyonnokta.com platformunun üyelerinden biridir. Müşterilerine geniş yelpazede güzellik ve bakım hizmeti sunan işletme alanlarında eğitimli ve tecrübeli personeliyle faaliyet göstermektedir.

Kadınların güzelliklerine olan düşkünlerinin ve kuaför ve diğer güzellik merkezlerine olan güvenlerinin bir kez sarsılmasının onarılamayacağının farkındalığı ile hareket eden işletme, müşterilerine hizmet vermeden önce onları dinleyerek tanımayı, tam ihtiyaç ve istekleri tespit etmeye çalışmaktadır. Özellikle saç, kaş ve makyaj uygulamalarında çok önemli olan bu durum, müşteri memnuniyetinin de anahtar noktasıdır.

Müşterilerine çeşitli zayıflama ve bölgesel zayıflama seçenekleri ile de hizmet veren işletme, sağlığa zararlı etkisi olmayan bu uygulamalarla hızlı zayıflama ve beden daraltması sağlayarak hem sağlık hem de görüntü olarak rahatlama yaşatıyor. En güncel teknolojinin kullanıldığı cihazlarla müşterilere ayrıca buz lazer epilasyon ve g5 masajı da uygulanmakta.

Dileyen müşterilere manikür pedikür hizmetlerinin verildiği işletmede, kalıcı oje, kalıcı makyaj, kalıcı fön hizmetleriyle beraber kaş kaldırma işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Müşterilerine verdiği hizmette kaliteyi her zaman ön planda tutan Selective Beauty Studio güzellik sektöründe yaşanan bütün değişimleri ve yeni trendleri takip etmektedir. Tüm yenilikleri müşterilerine sunduğu hizmetlere eklemekte, sahip olduğu bilgi birikimini devamlı geliştirerek İstanbul’da ki en iyi güzellik merkezi deneyimini müşterilerine sunmayı amaçlamaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR