• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selin Pide Ve Kebap Salonu

Adres :

Belediye Sarayı Zemin Kat Yalvaç Isparta Isparta » Yalvaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Şimsek

E-Posta Adresi :

nihatsim@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 836 52 00

Whatsapp 2:

0 (537) 836 52 00

Selin Pide Ve Kebap Salonu

Pide, kebap, lahmacun, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Isparta Yalvaç ta hizmet vermekteyiz.

Vizyonel anlamda göstermiş olduğumuz çaba yemek sektörünün ne kadar ilerleyebileceğini ve gelişebileceğini olduğunu ortaya koymaktadır. Geçmişten günümüze kentimizde görülen girişimler ve yapılan yanlış işletme faaliyetleri sonrasında kentimize bu denli profesyonel bir işletme kazandırarak hem kendi halkımız gözünde hem de yabancıların gözünde işletmenizin ve kentimizin kalitesini arttırıyoruz. Kentimizi ziyaret eden insanların vazgeçilmez bir şekilde tercih ettiği işletmemiz,bölgemizde ve hatta Türkiye genelinde bir marka olmayı başarmıştır.

Siz değerli müşterilerimizi firmamızın asıl sahibi olarak gördüğümüz için etkileşimli bir şekilde ürünlerin ve hizmetlerin oluşturulmasında katkılarınızı takip etmekteyiz. Bunu gerçekleştirirken sizlerden aldığımız güçle beraber sektördeki lokomatif olma konumumuzun verdiği mesuliyeti yerine getirmekteyiz.

Geleceğe daha güvenli bakabilmek için modern uygulamalarla ülke gerçeklerini birleştiren bir potada önemli bir misyonu yerine getirmekteyiz. Hizmet vermiş olduğumuz bütün alanlarda en kaliteli ürünlerle karşınızda olabilmek için sürekli yenilenmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR