• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Selinay Koltuk Döşeme

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Tomaslı

Koltuklar ev mobilyalarında olsun dış mekânlarda olsun geniş bir içeriğe sahiptir. Bu sebepten fazlaca ihtiyaç duyulan bu mobilyaların zaman içerisinde aşınması ya da modası geçmesi durumu ile meydana gelen koltuk döşeme hizmetine ihtiyaç duyulur.

Koltuk döşemeciliği yapan birçok kurum bulunurken güvenilir ve kaliteli hizmeti sunana kurum sayısı oldukça sınırlıdır. Selinay koltuk döşeme olarak sunduğumuz hizmet son kalite ürünleri müşterilerimizin ayağına getiriyoruz.

Kurum iş prensibi müşterilerin değer yargılarına odaklı olurken daha çok isteklere bağlı değişim ve yenilikler ölçüsünde kendimizi geliştirirken diğer yandan da koltuk döşemesinde farklılıkları sunuyoruz. İstenen içerikleri uyarlarken kaliteli olmasına dikkat ederek sunduğumuz her ürüne ulaşım oldukça basit olmaktadır.

Sunduğumuz hizmetimizi daha çok teknolojik yenilikleri yalnızca üründe değil uygulamada da takip ederek yapıyoruz. Böylelikle bir bütünlük sağlayabiliyoruz. Uzman ekip üyelerimiz ile gerçekleştirdiğimiz hizmetimizin uygulamasında oldukça dikkatli olmaktayız.

Koltuk döşemelerini çeşitli şekillerde geniş tutma ile istenen döşemesi desen ve renk ile sunarken diğer yandan da istenen özellikler de sunuyoruz. Örnek vermek gerekir ise leke tutmayan nano teknolojik ya da rengarenk olan birçok çeşit sunmaktayız.

Kolaylıkla ürünlerimiz hakkında bilgi alma olanağını sunarken telefon üzerinden ya da yerimizde ziyaret ile istenen ürün hakkında bilgi sahibi olunurken diğer yandan da merak edilen fiyatlandırması hakkında bilgi sahibi olmak oldukça basit şekillerde sunulan bir hizmet olarak yer alır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR