• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Semra Acer Nail Stüdyo

firma adresi

Adres :

Bostanlı Mahallesi 1809 Sokak No : 19/ A İzmir » Karşıyaka
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Semra Acer
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (539) 221 63 92

reklam logosu
  • firma instagram

İzmir ili Karşıyaka ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan Semra Acer Nail Stüdyo isimli işletme olarak her zaman kaliteli, görsel güzelliğe sahip, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini, mutluluklarını ve beğenilerini kazanmaktayız. İşletmemiz bünyesinde hizmet veren güzellik uzmanlarımız mesleklerinde uzun yıllardan bu yana hizmet veren kişilerden oluşmakta ve müşterilerimizin aldıkları hizmetlerden mutlu olmalarını sağlamaktadırlar. İşletme olarak jel tırnak, tırnak tasarımı, protez tırnak ve kalıcı oje konularında kaliteli ve profesyonel hizmetler sunmaktayız. Güzellik hizmetleri konusunda ortaya koyduğumuz tüm hizmetlerimiz en uygun fiyatlar ile sunulmakta ve müşterilerimizin maddi açıdan memnuniyetleri kazanılmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde kullanılan tüm malzemeler en kaliteli şekilde temin edilmektedir. Kaliteli malzemeler ile ortaya koyduğumuz hizmetlerimiz müşterilerimizin her zaman takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktadır. İşletmemiz bünyesinde bulunan güzellik uzmanları çok sayıda bulunmaktadır. Güzellik uzmanlarımızın sayılarının fazla olması müşterilerimizin hızlı şekilde hizmet almalarını ve bu sayede zamandan büyük oranda tasarruf edilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca işletme olarak pek çok indirim ve kampanyayı bünyemizde bulundurmaktayız.

Sizlerin de kaliteli, sorunsuz, hatasız, profesyonel, uygun fiyatlı ve görsel güzel güzelliğe sahip hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer İzmir güzellik salonu sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve pişman olmayacağınız şekilde hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR