• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sena Rent A Car ( Antakya Alo Rent A Car Firması )

Adres :

Odabaşı Mah. Abdi İpekçi Cad. No: 28 İl Jandarma Arkası Hatay » Antakya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Helvacı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

helvaciali25@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 070 66 19

Arabalar ulaşım konusunda insan hayatını en çok kolaylaştıran icattır. Uzakları yakın eden, zaman fark etmeksizin istenilen zamanda insanın sevdiklerinin yanında olabilmeyi sağlayan araçtır. Fakat günümüz hayat şartları içerisinde bu kolaylığı sağlayamayan yani araba alamayanlar olabilmektedir.

Bizler de araba alacak durumu olmayan fakat yine de sevdiklerinin yanında olmak isteyen, kaçamak yapmak ve gezmek isteyen kısacası ihtiyacı olan herkes için araba kiralama servisimiz ile hizmetinizdeyiz. Hatay rent a car sektörü içerisinde yer alan işletmemiz, sizlere istediğiniz zaman araba kiralama hizmeti sunmaktadır.

Her türlü bakımı zamanında ve özenle yaptığımız arabalarımız gönül rahatlığı ile kiralayabilir ve kullanabilirsiniz. Sizlerin sağlığı için ekstra hassas davrandığımız arabalarımızda istenilen model ve rahatlıkta kiralayabilmeniz mümkündür. Ayrıca hizmetlerimiz içerisinde hava alanı transferleri, şehirlerarası transferleri, gemi acentelerinin personel transferleri de bulunmaktadır.

Yıllardır hizmet verdiğimiz bu sektörde sizlere en iyi, kaliteli hizmeti ve arabaları sunabilmek, sağlığınızı riske sokacak ortama müsaade etmemek için durmadan çalışıyoruz. İşimizin hassasiyetinin ve öneminin bilincinde olduğumuz için sizlere en güvenilir ortamı yaratmak bizim en büyük amaçlarımızdandır.

Araba kiralama konusunda her türlü kolaylığı sağladığımız işletmemizde uygun fiyat seçeneklerimiz ile sizlerin vazgeçilmezi olmak istiyoruz. Sizler de kaliteli, güvenilir, titiz çalışan bir araba kiralama işletmesi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Siz değerli müşterilerimizi Sena Rent A Car işletmemizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı şimdiden belirtmek isteriz.

Hatay Antakya rent a car firması,
Hatay Antakya alo rent a car,
Hatay Antakya rent a car hizmetleri,
Hatay Antakya rent a car firmaları,
Hatay Antakya en yakın rent a car,
Hatay Antakya en iyi rent a car,
Hatay Antakya rent a car adresleri,
Hatay Antakya rent a car iletişim,
Hatay Antakya rent a car şirketleri,
Hatay Antakya uygun fiyatlı rent a car,
Hatay Antakya rent a car araç kiralama,
Antakya alo rent a car,
Antakya rent a car firması,
Antakya rent a car hizmetleri,
Antakya rent a car firmaları,
Antakya en yakın rent a car,
Antakya en iyi rent a car,
Antakya rent a car adresleri,
Antakya rent a car iletişim,
Antakya rent a car şirketleri,
Antakya uygun fiyatlı rent a car,
Antakya rent a car araç kiralama,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR