• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Senanur Çevik Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Senanur Çevik

reklam logosu
  • firma instagram

Kilo vermenin bütün acılı, stresli ve sağlıksız yollarını denemeyi bırakın artık. Kendi bedeninize ve bütçenize saygı duyun. ‘’İyi besleneyim’’ derken yaptığınız sporu kendiniz için ölüm fermanı haline getirmeyin. Doğru beslenme ile bütün sorunlarınızın üstesinden gelebilirsiniz. Senanur Çevik Beslenme ve Diyet Danışmanlık Merkezi sizler için hayatı tekrar programlıyor.

Size sağlığınızı, fiziğinizi hatta uykunuzu ve nefesinizi bile geri kazandıracak şey doğru besinlerdir. Günlük stresi daha yoğun hissetmenizin sebebi de yanlış beslenmedir. Biz programlarımızı yaparken sizlerin hem bedensel, fizyolojik yapısını hem beslenme şeklinizi ve vitamin düzeylerinizi hem de ruhsal ve fiziki koşullarınızı göz önünde bulunduruyoruz. Bu bakımdan tam bir danışmanlık hizmeti sağladığımızı biliyoruz.

Aktif yaşam merkezimiz, sağlıklı kilo alma ve uygun kiloya ulaşma konusunda tüm sorularınızı yanıtlamaktadır. Beslenmenize gösterdiğimiz özen ve sizlerin özverisi ile ideal kilonuza sağlıklı bir şekilde kavuşabilmektesiniz. Merkezimizi, kilo vermek için acılı yöntemlere başvurmadan önce tercih ettiğinize kesinlikle pişman olmayacağınız bir kurumuz. Sizi iyi gözlemleyip tanıyan ve buna göre yolunu çizen diyetisyenlerimiz, sağlıklı kilo vermenizde her zaman birer öncüdür.

Ankara danışmanlık sektöründe spor beslenmesi konusunda kendini hep geliştiren bir merkeziz. Spor yaparken alınan yanlış besin takviyeleri, vücudun bazı organlarında yağlanmalara ve ciddi sağlık sorunlarına sebep olabiliyor. Size sağlıklı programı doğru beslenmeyi sunarken memnun kalacağınızdan her zaman emin oluyoruz. Bu gününüzü besleyerek yarınınızı yaşatıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR