• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şengün Şarküteri Tavukçuluk

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Ali Şengün

Pek çok kaliteli ve güvenilir işletmeyi içerisinde barındıran www.birmilyonnokta.com sitesi içerisinde artık Şengün Şarküteri Tavukçuluk ailesi olarak bizler de yerimizi aldık. Günün en güzel öğünü şüphesiz ki çoğu kişi için kahvaltı olmaktadır.

Birbirinden çeşit peynir seçenekleri, farklı pişirme yollarına sahip olan yumurta, zeytin olmak üzere harika bir kahvaltı sofrasına kimse hayır diyememektedir. Hele ki hafta sonu kahvaltılarının yeri asla hiçbir menü ile değişmemektedir. Adeta meditasyon etkisi olan bu kahvaltılarınızı daha da zenginleştirmek bunu en doğal besinler ile daha da sağlıklı bir öğün haline getirebilmek için Manisa alışveriş sektörü içerisinde faaliyet göstermekteyiz.

İşini severek ve titizlik içerisinde yapan, güler yüzlü en önemlisi de her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde hizmet sunan çalışma ekibimiz ile siz değerli müşterilerimize layık ürünlerimizin hizmetinizdeyiz. Manisa’nın Ahmetbeyli ilçesinde bulunan Şengün Şarküteri Tavukçuluk olarak hijyen konusunda asla taviz vermemekteyiz. Siz değerli müşterilerimize daha sağlıklı öğünler sunabilmek amacı ile işletmemizdeki her bir alanı özenle temizlemekteyiz. Her bir alanımız sizler için steril bir hale getirilmekte ve tüm ürünlerimiz saklama koşullarına uygun bir şekilde sizlere ulaşmayı beklemektedir.

Ayrıca sadece işletmemizdeki temizlik konusu ile yetinmiyor ürünlerimizin her bir aşamasında temizliğe bizler kadar özen gösteren işletmelerden seçiyoruz. Ürünlerini güvenle alabileceğiniz, kalitesinden emin olarak alışveriş yapabileceğiniz alışveriş mağazası arayan müşterilerimizi layık olduğu hizmet ile ağırlayabilmek için sabırsızlanıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR