• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serçin Restaurant

Adres :

Serçin Mah.söke Aydın Aydın » Söke

Sektör :

Yetkili Kişi :

Süleyman Göktepe-engin Göktepe

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 389 30 39

Serçin Restaurant olarak söke alkollü restaurant,söke rakı balık restaurant,söke levrek balığı nerede yenir,söke yılan balığı nerede yenir,söke kefal balığı nerede yenir,söke ızgara balık nerede yenir,söke ızgara salonu,söke köfte salonu,söke yemek nerede yenir,söke köfte ekmek nerede yenir,söke yemek nerede yenir,söke balık ekmek yenecek yerler vb alanda hizmet vermekteyiz.

İlk kurulduğumuz günden bugüne gelmemizde payı çok büyük olan kurucu ekibimizin yanı sıra bugüne kadar yöneticilik yapmış olan deneyimli ekibimiz ve hali hazırda firmamız bünyesinde faaliyet gösteren tüm teknik personelimizle birlikte büyük bir aile olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her birinin çalışma ortamından duyduğu memnuniyetten emin olacak şekilde yürüttüğümüz faaliyetlerin karşılığını siz müşterilerimizin olumlu görüşleri ile alıyoruz.

Sektörünün yerel düzeyde alanında ilk firmalarından biri olma gururunu yaşayan firmamız yıllar sonra kazandığı deneyimlerle öncü bir firma olarak diğer firmaları ve sektörü de yönlendiren bir firma haline gelmiştir. Teknolojinin sağladığı imkanlar ölçüsünde hizmetlerimizi daha verimli, daha uygun fiyatlı sunabilmemizi sağlayacak tüm uygulamaları faaliyetlerimiz içine entegre ederek siz müşterilerimize hizmet vermeye devam ediyoruz. Kalite ve hizmet standartlarını her geçen gün artırmaya devam eden bir firma olarak modern uygulamaların satın almaya sağladığı tüm kolaylıkları sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR