• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Serin Halı ve Oto Yıkama

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fevzi Çakmak

Serin Oto Kuaför ve Halı Yıkama açıldı. Her türlü aracın iç, dış ve motor yıkaması, detaylı iç temizlik ve halı yıkama gibi hizmetler deneyimli hizmet anlayışı ile hizmete soyunan Serin Oto Kuaför veSerin Oto Kuaför ve Halı Yıkama açıldı. Her türlü aracın iç, dış ve motor yıkaması, detaylı iç temizlik ve halı yıkama gibi hizmetler deneyimli hizmet anlayışı ile hizmete soyunan Serin Oto Kuaför ve Halı Yıkama, ev hanımlarını büyük bir dertten kurtaracak. Yaklaşık 5 saat içinde yıkanarak kurulanan Halılar yeniden adrese teslim edilirken, 1 metrekare
Halı Yıkama fiyatının 1 TL olduğu belirtildi. Nizip Halkının hizmetine giren Serin Oto Kuaför ve Halı Yıkama uygun fiyat listesi ile kolları sıvadı.
Buna göre Oto Yıkama 5 TL, Oto Kuaför 25 TL, Halı Yıkama 5 TL, Minibüs 7.5 TL ve Motosiklet Yıkama bedeli olarak 2.5 TL gibi oldukça uygun fiyat anlayışlıyla hizmet veren işyeri ayrıca Koltuk Takımı Mobilya Temizleme ve yerinde Halı Yıkama gibi önemli ilklere imza atacak. Nizip Eski Meslek Yüksek Okul Arkasında hizmete açılan Serin Oto Kuaför, Araba ve Halı Yıkama için iki ayrı bölümden oluşuyor. Oto Kuaför bölümünde Araçların köpük ile iç ve dış temizliği, Halı yıkama bölümünde ise ray üzerinde gidip gelen bilgisayarlı halı yıkama Makinesi ve ütüleme özelliğine sahip vakumlu kurulama makinesi yer alıyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR