• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Serkan Market & Manav

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Serkan Özkan

  • firma fb

Firmamız; Ankara alışveriş sektöründe anlık, günlük, haftalık ve aylık ihtiyaçlarınızı karşılayabilmeniz amacı ile kapılarını siz değerli müşterilerimize açmıştır. Firma olarak kişisel bakım ürünlerinden temizlik maddelerine; meyve sebze çeşidinden gıda ve şarküteriye; kırtasiye ürünlerinden bakliyat ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesinde size hizmet sunmaktayız. Sektöre adım attığımız günden bugüne kadar zengin ürün portföyümüz ve bilinirliğe sahip pek çok çeşit markayı bünyemizde barındırmaktayız. Bununla birlikte marka ürünlerin yanı sıra yöresel, doğal günlük ve taze ürünleri de reyonlarımızda bulundurarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Dolayısıyla pek çok seçeneği uygun fiyatlar ile sunarak ihtiyaçlarınızın tamamını tek bir çatı altında karşılıyoruz.

Firma olarak sektöre adım attığımız günden bu güne kadar daima müşteri memnuniyeti odaklı çalıştık. Müşterilerimiz ile sadece ticari bağlar oluşturmadık. Aynı zamanda samimiyet ve güvene dayalı dostane ilişkiler ile hizmet verdik. Firma olarak müşterilerimize daha etkili bir şekilde hizmet verebilmek için daima kendimizi yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Evlere market servisimiz ile sizlere bir telefon kadar yakınız. Bunun için sayfamızda yere alan iletişim adreslerimizden bizi arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Firmamızın temel prensibi koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayarak daha uzun yıllara sektörde var olmak öncelikli hedefimizdir. Bu hedefimiz doğrultusunda müşterilerimizin bize atfettiği değeri koruyarak en kaliteli hizmeti vererek müşteri memnuniyetini optimum düzeyde tutmakta kararlıyız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR