• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Servet İskender

firma adresi

Adres :

Hürriyet Mahallesi Abdi İpekçi Caddesi No : 42 İstanbul » Kartal
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Servet Esen
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 950 93 90
firma wp

Whatsapp 2:

0 (541) 950 93 90

reklam logosu
  • firma instagram

İstanbul’da hizmet vermekte olan Servet İskender birmilyonnokta kullanıcıları tarafından güvenle tercih edilmektedir. Türk mutfağı denildiğinde hiç şüphesiz akla ilk gelen yemeklerden biri olan İskender, yerli ve yabancı pek çok kişinin severek tükettiği yemeklerin içerisinde ayrı bir yere sahiptir. Ustalık gerektiren bu yemek Türkiye’nin pek çok noktasında yaygın olarak üretilmektedir. Ancak bizler yalnızca İskender değil, müşterilerimizin beğenisine sunduğumuz tüm yemek seçeneklerinde iddialıyız.

Özenle hazırladığımız etlerimiz yalnızca İskender yemeği için değil diğer çeşitlerimiz içinde kullanılmaktadır. Geniş yemek seçenekleri ile her damak tadına ve her müşterimize özel lezzetler üretmekteyiz. Alanında kendini ispatlamış aşçılarımız sayesinde müşterilerin öncelikli tercihleri arasında olan yemek türlerimiz ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz. İstanbul restaurant sektöründe müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Deneyimli çalışanlarımız sayesinde müşterilerimizin beğenisini kazanmaktayız. Hazırlanacak yemek için kullanılan çeşitli gıdaların kalitesi, müşterilerin memnuniyeti ve ortaya başarılı işler çıkartmak açısından oldukça önemlidir. Yemeklerimizde kullandığımız her bir gıdanın yüksek kalitede olması lezzeti sağlayabilmek için en önemli adımdır. Ardından hijyenik koşullarda kaliteli araç gereçler kullanarak, usta eller tarafından üretilen gıdaları sunmaktayız.

Leziz yemeklerin ve keyifli anların adresi olan restoranımız yerli ve yabancı olmak üzere pek çok kişinin tercihleri arasına girmeyi başarmıştır. Hizmet anlayışımızın temellerini sağlıklı ve güvenli gıda oluşturmaktadır. Böylelikle alanında tanınan, güvenle tercih edilen restoranlar arasında yerimizi almaktayız.

BENZER FİRMALAR