• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Servis Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri

Adres :

Değirmenköy Konya » Akşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Selçuk Sav

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 039 61 86

Araç sahibi Selçuk SAV olan Servis Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri Kasım 2022 tarihi itibariylebirmilyonnokta.com üyesi olmuştur. Servis Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri Konya Akşehir ve civarındaki tüm müşterilerimizin hizmetindedir.

Servis Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri uzun yıllardır hem yolda kalmış, hem de kazaya karışmış, veya benzer durumlar yaşayarak aracının taşınmasına ihtiyaç duyan kişilere yardım etmenin yanı sıra, büyük ve ağır vasıta araçların çekici ihtiyacını da karşılamaktadır.

Yol yardımına ihtiyacım yok, fakat uzak mesafeye taşınması gereken eşyam var diyorsanız da bizi arayabilir, Servis Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri’nden faydalanabilirsiniz.

Bizler ayrıca aracınızın lastik tamiri ve lastik değişimi konusunda da sizlere yardımcı olmaktayız.

Servis Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri haftanın yedi günü yirmi dört saat sizlere hizmet vermektedir. Bize ulaşmak için şu an da ziyaret ettiğiniz siteyi kullanabilir, yukardaki telefon numarasından Selçuk SAV’ ı arayabilirsiniz.

Bir de yine sayfanın yukarısındaki sosyal medya adresimizin bağlantı sembolüne tıklayarak da Servis Oto Lastik Yol Yardım Hizmetleri’nden yararlanabilirsiniz.

Size en iyi ve en güvenli hizmeti verebilmek için aracımızın gerekli bakım ve araç muayenesini de yaptırmaktayız.

Bizim düsturumuz önce güven, sonra saygı çerçevesinde siz müşterilerimize ulaşmak, sizin işinizi memnuniyet duyup bizi çevrenize önerebilmenizi sağlayacak şekilde yapabilmektir.

Konya Akşehir yol yardımı için acil aramalara kaydedeceğiniz numara Selçuk SAV olsun.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR