• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Set Beyti Ciğerci Ali Usta ( Meşhur Kırıkhan Ciğercisi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ali Kartaloğlu

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Türk geleneksel lezzetlerine kendine özgü bir yorumla yepyeni bir boyut kazandıran firmamız Set Beyti Ciğerci Ali Usta ( Meşhur Kırıkhan Ciğercisi ) birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Hatay Kırıkhan’da ciğer ve beyti yenecek yer dendiği zaman akıllara ilk gelen adres olan firmamız, bunu mümkün olan en doğru ve verimli şekilde sürdürmeye devam etmektedir.

Ülkemizde ve hatta dünyanın birçok yerinde severek tüketilen lezzetler arasında beyti ve ciğer gelmektedir. Usulüne uygun bir şekilde yapılan bu lezzetler, birçok kişi tarafından büyük bir talep görmektedir. Biz de Set Beyti Ciğerci Ali Usta ailesi olarak içinde bulunduğumuz Hatay restaurant sektöründe en iyisi olmak için yoğun çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Markamız sunmakta olduğu eşsiz ciğer ve kebap lezzetlerinde sağladığı başarıyı, hiç kuşkusuz taze malzeme kullanmaya borçludur. Alanında profesyonel ve yılları aşkın deneyime sahip olan kebap ustalarımız bu noktada hiçbir taviz vermeden yüksek kaliteli üretimlere imkan sağlamaktadır. Siz de bir ciğer ve beyti sever olarak, bu lezzeti tekrar keşfetmek için işletmemize davetlisiniz.

Set Beyti Ciğerci Ali Usta ailesi olarak, müşterilerimizin severek tüketeceği yüksek kaliteli lezzetler sunmak öncelikli hedefimizdir. Bunu en verimli şekilde sağlayabilmek adına, üretim alanlarımızdan et tedarik firmalarımıza kadar her konuda yüksek hassasiyet geliştiren bir anlayış benimsiyoruz. Sizler de hem kaliteli, hem lezzetli hem de orijinal ciğer ve beyti siparişleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

hatay kırıkhan meşhur ciğercisi,
hatay kırıkhan ciğer salonu,
hatay kırıkhan ciğer siğarişi,
hatay kırıkhan ciğer nerede yenir,
hatay kırıkhan ciğer,
hatay kırıkhan ciğerci,
kırıkhan meşhur ciğercisi,
kırıkhan ciğer salonu,
kırıkhan ciğer siğarişi,
kırıkhan ciğer nerede yenir,
kırıkhan ciğer,
kırıkhan ciğerci,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR