• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sevilmiş Sıhhi Tesisat

Adres :

Hasan Şıh Caddesi 103 Sokak No: 35 Havacılar Apt. Marmaris Muğla Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Sevilmiş

E-Posta Adresi :

derder59@ghotmail.com

Whatsapp 1:

0 (551) 146 38 77

Whatsapp 2:

0 (551) 146 38 77

Sevilmiş Sıhhi Tesisat olarak Muğla Marmaris'de hizmet vermekte olup su tesisatı yenileme,kalorifer tesisatı,doğalgaz tesisatı ,sıhhi tesisat vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR