• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Seyfi Usta Lokantası

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seyfettin Mülük

reklam logosu
  • firma instagram

Manisa’da restaurant sektöründe hizmet veren Seyfi Usta Lokantası isimli firmamız birmilyonnokta.com üyesidir. 7’den 70’e herkesin en sevdiği yemekler arasındaki ilk sıralarda yer alan köfte, özellikle ızgarada pişirildiğinde ayrı bir doku ve lezzet kazanmaktadır. Seyfi Usta Lokantası olarak müşterilerimize sunduğumuz üst düzey kalitedeki ızgara köfte çeşitlerimiz ile sektörümüzde önemli bir konumda bulunmaktayız. 1.sınıf kalitedeki malzemelerimizi, ürün çeşidine göre ideal saklama koşullarında muhafaza ederek müşterilerimize hem güvenilir hem de lezzetli yemekler sunmaya çalışmaktayız.

Köfte seçeneklerimizin yanı sıra bünyemizde yer alan sulu yemek çeşitlerimiz sayesinde de günün her öğünü taze ve sıcak yemek çeşitlerimizi müşterilerimizle buluştururken özellikle kelle paça çorbamız ile Manisa restaurant hizmeti veren pek çok firmaya karşın büyük beğeni kazanmaktayız.

Restaurant işini mutfağından başlayarak öğrenen ve bu süre zarfında edindiği tecrübeleri ile üst düzey dikkat ve titizlikle hizmet veren kadromuz, dinamik çalışma arkadaşlarımız ve üst düzey müşteri memnuniyeti olarak belirlediğimiz çalışma anlayışımızla sektörümüzde ilerlemeye ve hizmet ağımızı da genişletmeye devam etmekteyiz.

Hizmet vermeye başladığımız ilk günden itibaren kaliteli, güvenilir ve lezzetli yemek servis etme konusundaki titiz anlayışımızdan asla taviz vermeyerek, hizmetlerimizi ilk günkü heyecanımızla ve dikkatimizle sürdürmekteyiz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz sektörümüzde gerek müşterilerimizden gerekse de çevremizden kazandığımız güveni korumak ve sektörümüzde daha da ilerlemek amacıyla çalışmalarımızı kesintisiz olarak devam ettirmekteyiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR