• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Seyhan Yemekçilik & Lokanta

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ramazan Duymaz

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Yemek yeme birçoğumuz için bir ihtiyaçtan öte zevk aldığımız bir hobi haline gelmiş bir şey olarak hayatımızda yer etmiştir. Bunun en büyük sebeplerinden biri de geçmişten günümüze uzanan nefis Anadolu mutfağı lezzetleridir şüphesiz. Her türden yemeğin ve tatlının kültürümüzde yeri vardır ve yılların vermiş olduğu tecrübeler ile Türk mutfağı kültürünü benimseyen aşçıların elinden lezzetsiz yemek çıkma ihtimali yoktur. Biz de firma olarak bu kültürel değerin farkındayız ve kurulduğumuzdan bugüne kadar lezzetten ve kaliteden ödün vermeden bu kültürel değerin hakkını vermek için çalışmaktayız.

Osmaniye catering sektörünün bir parçası olarak Seyhan Yemekçilik & Lokanta ismiyle uzun yıllardır Osmaniye Merkez’de siz müşterilerimizi ağırlamaktayız. Hazır yemek dağıtımı, toplu yemek siparişi, özel günlere özel siparişler, mevlit yemekleri, işyerlerine toplu yemek siparişi gibi birçok çeşitli hizmetimizle ve de dillerden dile dolaşan lezzetli yemek ve tatlılarımızla salonumuz ile de hizmetinizdeyiz.

Titizlikten ve kaliteden bir an bile uzaklaşmadan sizlerin memnuniyeti adına tüm gücümüzle işimizin başındayız. Yemekçilik firmaları tarafından hizmet alırken hijyen, kalite ve malzeme gibi birçok konuda güvenin tam olması gerektiğine olan inancımız ile sizlere hakkettiğiniz şekilde hizmet ermekteyiz. Müşteri memnuniyeti esas alınarak işinde profesyonel ve tecrübeli ustalarımız ile tüm personel kadromuz güler yüzlü hizmeti misyon edinmiştir. Dilediğiniz zaman bilgi almak veya sipariş vermek için bizleri arayabilirsiniz. İster özel gününüzde verdiğiniz siparişlerle ister bizlere misafir olmanızla sizi nefis lezzetlerimiz ile buluşturmak için sabırsızlanıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR