• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seyyidoğlu Ticaret

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Sadık Arvas

Aydın Seyyidoğlu Ticaret, il merkezinde konutlardaki enerji ihtiyacını karşılamak için kurulmuş güvenilir, kaliteli ve işinde en iyi olan bir tüp firmasıdır. Piknik tüp satışı ve değişimi, acil tüp siparişi, büyük tüp değişimi ve daha sayamayacağımız birçok türde hizmet vermektedir. Bir telefonla hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgiler alabilirsiniz ya da yerinde gelerek görebilirsiniz. İş ahlakı prensibine uygun çalışma tarzıyla alanında öncü olmayı başarmıştır. Müşterilerinin istek ve görüşlerini en üst seviyede değerlendirip çözüm odaklı çalışmayı hedef edinmiş firmamız hepinize değer veriyor ve her türlü tüp hizmetinize talip olduğunu bildiriyor.

Firmamız dayanıklı ve güvenli ürünler üretiyor ve bunları müşterisiyle buluşturuyor. Ayrıca kalitemizi geliştirmek ve daha iyi bir imaja sahip olmak için diğer yerlere nazaran çok daha verimli ve kaliteli çalışmaktadır. Kurumsallaşma çabasında olan firmamız, bu yolculukta siz değerli müşterilerimizi de yanında görmekten ayrı bir mutluluk duyar.

Tüpünüz boşaldığı an firmamızdan değişimini yapabilir, işlerinizin aksamasına engel olabilirsiniz. Bu konuda her türlü yardımı yapmak için sizleri beklemekteyiz. Bizler, teknolojik ve kullanımı pratik bir hizmet vermek istiyoruz. Amacımız uluslararası standartlarda yaptığımız işi, herkese tanıtmak ve herkesin hizmetine sunmaktır. Konutunuzdaki enerji ihtiyacınızın güvenli ve kaliteli bir yerden temin edilmesini istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü güven ve kalite en önemli iki misyon değerimizdir. Seçmesi sizden, doldurması bizden…

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler