• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sihirli Bahçe Kır Evi

Adres :

Şile Oto Yolu Üzeri Dört Yol Mevki 164 / 3 İstanbul » Şile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zeynep Doğan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (546) 210 54 90

Aradığınız lezzet ve hizmetin tek adresi Sihirli Bahçe Kır Evi artık birmilyonnokta.com sitesinde hizmete hazır. Özel günleriniz lezzetli menülerimizle daha güzel ve iyi anılarla aklınızda kalacak. Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz menüde damak tadınıza uyan birçok lezzet yer almaktadır. Menülerimizden ve yaptığımız işlerden son derece gurur duymaktayız.

Her daim müşteri odaklı Sihirli Bahçe Kır Evi çalışanları tarafından siz müşterilerimiz sunduğumuz hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız. İstanbul restaurant sektöründe yaptığımız her hizmet ile adımızdan söz ettirmeye devam etmekteyiz. Bu sayede tercih edilen bir firma olmamız tüm çalışma arkadaşlarımıza motivasyon kaynağı olmakta ve sizler için daha iyi işler ortaya çıkarmaktadır. Menümüzde bulunan her yiyecek ve içecek hijyenik ortamlarda saklanmakta ve son kullanma tarihine dikkat edilmektedir. Kesinlikle tarihi geçmiş, bozuk bir ürün bulunmamaktadır.

Sihirli Bahçe Kır Evi olarak menülerimizde yer alan lezzetler her kesimden insanın damak tadına uymaktadır. Piknik alanlarımızda serpme kahvaltı ya da köy kahvaltısı gibi kahvaltı menülerimizde bulunan yiyeceklerle aileniz ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Tavuk pirzola, ızgara çeşitleri, mantı, gözleme çeşitleri, kavurma çeşitleri ile oluşan menümüzde her siparişinizle mideniz şenlenecek. Sağladığımız organizasyonlarda ağırladığınız her misafir sizlerin bizlerden memnun kaldığı gibi memnun kalacaklar.

Sihirli Bahçe Kır Evi çalışanları işinde tecrübeli, yetenekli, azimli, gelişme odaklı, titiz ve sağlıklı kişilerden oluşmaktadır. Yemeklerin yapıldığı mutfak hijyenine dikkat edilmektedir. Sonsuz güveninizi sağlayacağımızı garanti ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR