• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şile Adaklık Kurbanlık

Adres :

- İstanbul » Şile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Muharrem Yılmaz

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 278 77 40

Şile Adaklık Kurbanlık, İstanbul hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır. Kurban Bayramı öncesinde ve yıl boyunca adak kesimi gibi özel günlerde müşterilerine adaklık ve kurbanlık hayvan hizmeti sunmaktadır. Ayrıca, hayvanlara uygun bakım, beslenme ve barınak hizmetleri de sunmaktadır.

Şile Adaklık Kurbanlık, müşteri memnuniyeti ve hayvan refahına önem vererek, en kaliteli hayvanları müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. Firma, sağlıklı ve güçlü hayvanları, veteriner hekim kontrolünde seçerek müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca, hayvanların beslenme, barınma ve bakım ihtiyaçlarını da en iyi şekilde karşılamakta ve hayvanların sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamaktadır. Şile Adaklık Kurbanlık, müşterilerine farklı ödeme seçenekleri sunarak, müşterilerinin bütçelerine uygun adaklık ve kurbanlık hayvan hizmeti sunmaktadır. Firma, müşterilerinin talepleri doğrultusunda, hayvanların kesim, parçalama ve paketleme işlemlerini de üstlenerek, müşterilerinin hayvanı kolaylıkla tüketmelerini sağlamaktadır.

Şile Adaklık Kurbanlık, müşterilerine güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı hedeflemekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Firma, kesim öncesi ve sonrası hijyen koşullarına dikkat etmekte ve müşterilerinin sağlığına önem vermektedir. Ayrıca, müşterilerine kesim sırasında yardımcı olacak deneyimli personel ile hizmet sunmaktadır.

Şile Adaklık Kurbanlık, İstanbul'da müşteri memnuniyeti ve hayvan refahına önem vererek, kaliteli ve güvenilir adaklık ve kurbanlık hayvan hizmeti sunan bir firmadır. Sağlıklı ve güçlü hayvanlar sunarak, müşterilerinin bütçelerine uygun ödeme seçenekleri sunmaktadır. Hijyen koşullarına dikkat ederek, müşterilerinin sağlığına önem veren firma, kesim öncesi ve sonrası deneyimli personel ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR