• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sincan Buzdağı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Adil Koç

reklam logosu

Sincan Buzdağı isimli firmamız Ankara ilinde hizmet veriyor olup birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

İnsan vücudunun büyük bir çoğunluğunu oluşturan su, insan yaşamı ve sağlığı açısından çok faydalıdır. Gün içinde terleme, idrar yapma gibi pek çok salınım sayesinde vücudumuz su kaybeder. Kaybedilen suyu vücudumuza kazandırmak için günde yaklaşık sekiz su bardağı su tüketmeliyiz. Vücut ısımızın ayarlanması, atık maddelerin vücuttan dışarı atılması, kan dolaşımının hızlanması, sindirimin kolaylaşması gibi faktörler su içmenin, vücuda olan faydaları şeklinde maddeleyebiliriz.

İnsan vücudu için suyun ph derecesi çok önemlidir. 7 ph derecesi nötr sayılır. 7 ph derecesinin üstünde olan su markaları tercih edilmelidir. Bizim satışını yaptığımız Buzdağı isimli markanın ph derecesi ise 7.2’dir. Suyumuz insan sağlığı için sağlıklıdır. En kaliteli suyu içmenizi sağlamak bizim görevimizdir. Sularımız 0.5 ml, 1 litre, 5 litre ve damacana gibi boy seçeneklerine sahiptir. Güneş görmeyen ve serin olan ortamda muhafaza edilmektedir. Suyumuzu gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Ankara hizmet sektörü içinde barınan firmamızın, ev ve iş yerlerine servisi bulunmaktadır. İletişim adreslerimizden bize ulaşıp su siparişi verebilir ya da iş yerimize uğrayıp satın alabilirsiniz. Geniş ödeme yelpazemiz sayesinde zorlanmadan ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Bize güvenmeniz bizi mutlu eder ancak güvenmezseniz de sorun değil. Kapıda ödeme seçeneğimizde bulunmaktadır. Siparişi verirken dip not geçerseniz, kapıda kredi kartıyla da ödemeniz mümkündür. Sağlıklı su tüketmek için bizi tercih edebilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR