• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sincan Oto Kurtarma ( Sincan 7/24 Kurtarıcı Firması )

Adres :

- Ankara » Sincan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Kayretli - Mustafa Kayretli - Halil Koçak

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 047 17 06

Whatsapp 2:

0 (545) 526 69 96

Whatsapp 3:

0 (532) 695 25 19

Kayretli Oto Kurtarma kaliteli ve hızlı hizmetlerini birmilyonnokta.com ile sizler ile buluşturmaktadır. Firmamız en zor anlarınızda profesyonel ekibimizle birlikte son teknoloji aracımızı hizmetinize sunuyoruz. Araçlarınızı özenle bulundukları yerden kurtarıyor ve belirttiğiniz alanlara götürülmesini sağlıyoruz. Günün her saati verdiğimiz hizmetlerimize bir telefonla kolayca ulaşabilirsiniz. Arızalanan araçlar ve beklenmedik kazalar sebebiyle saatlerce beklemek zorunda kalmıyorsunuz. Belirtilen en kısa sürede kurtarma aracımızla yanınıza gelmekteyiz. İşinin uzmanı ekibimiz uzun zamandır kazandığı tecrübe ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla giderecektir.

Ankara yol yardım firmamızı faaliyete geçirirken öncelikli hedefimiz; müşterilerimizi en zor anlarından rahatlıkla kurtarmak ve memnuniyetlerini sağlamak olmuştur. Müşterilerimizin o an içinde bulunduğu sıkıntılı süreçlerde kalıcı ve pratik çözümler ile sorunlarını çözmemiz gerekmektedir. Onların sıkıntılarına daha fazla sorun eklemek ve yardımcı olmamak firmamız politikası gereğince yakışıksız bir durumdur. 7/24 zaman sınırlaması olmaksızın verdiğimiz hizmetlere ulaşmak için bizleri her zaman arayabilirsiniz. Şehrimizin kalabalık nüfusuna bağlı olarak oluşan trafik yoğunluklarında beklenmedik trafik ve araç problemlerinizde asla yalnız değilsiniz.

Kayretli Oto Kurtarma ile en doğru hizmeti alacağınıza emin olabilirsiniz. Acil oto kurtarma işlemlerinde kaliteli hizmetlerimizden, kampanya ve uygun fiyatlarımızdan faydalanmak için her zaman bizleri tercih edebilirsiniz. Şehir içinde belirtilen tüm lokasyonlara ulaşım sağlıyoruz. Can ve mal güvenliğimizi korumak adına araç bakımlarımızı ihmal etmeyelim. Trafik kurallarına uyarak diğer araç sahiplerinin de güvenliğine katkıda bulunmuş olacağımızı unutmayalım.

ankara sincan oto kurtarma,

sincan oto çekici,

uygun fiyatlı oto çekici,

oto kurtarma hizmeti,

oto yol yardım,

alo oto kurtarıcı,

7/24 oto kurtarma,

araç çekici firması,

araç kurtarma firması,

acil oto çekici,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR