• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sinopia Mantı Evi

Adres :

Fenerbahçe Mahallesi Bağdat Caddesi No: 168/19 Selamiçeşme Kadıköy İstanbul İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevinç Kışlaklı

E-Posta Adresi :

sevinckislakli@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 427 88 08

Whatsapp 2:

0 (537) 427 88 08

Beslenme, hayatımız için yadsınamaz öneme sahip bir ihtiyaçtır. Hem sağlıklı bir şekilde vücudumuzun ihtiyaçlarını karşılayabilmek, hem dinç olmayı sağlamak, hem de sevdiklerimizle beraber güzel sohbetler ederken kaliteli zaman geçirmek için beslenmeye gereksinim duyarız. Peki, bu denli öneme sahip bir ihtiyaç için en doğru mekânı seçerken nelere dikkat etmeliyiz, bütün işletmelere güvenebilir miyiz? Tabi ki de güvenemeyiz. Yemek yiyip, vakit geçireceğimiz mekânı seçerken, mekânın deneyimli ve güler yüzlü çalışanlarının olup olmadığına, kaliteli malzemeler ve ekipmanlar kullanılıp kullanılmadığına, ekonomik ve temiz olup olmadığına dikkat ederiz ve etmeliyiz. İşte sizlere en kaliteli malzeme ve ekipmanlardan yararlanarak en lezzetli hizmeti en deneyimli ve her biri işinde usta çalışanlardan, üstelik en uygun fiyatlara sağlayan firmamız tüm bu hizmetleri verebilmek için sabırsızlıkla sizleri bekliyor.

Özellikle Türk mutfağı tüm dünyada önemli lezzetleriyle akıllara kazınmış birçok değere sahiptir. Hiç şüphesiz bu lezzetli ve meşhur yemeklerimizden biri de mantıdır. Mantı, adeta 7’den 70’ e herkesin damak zevkine hitap eden ve zevkle yenilen ulusal değerlerimizden biridir. Bizler de en lezzetli mantıyı en uygun fiyatlara yiyebilmeniz için uzun süredir İstanbul restaurant sektöründe verdiğimiz hizmetin gururunu taşıyoruz.

Her zevke hitap eden, herkesin beğenisini alan ve çalışmaya başladığı ilk günden beri siz değerli müşterilerinden olumlu geri dönüşler alan işletmemiz en uygun fiyatlara en kaliteli ve lezzeti sağlayarak sizlerin ve sevdiklerinizin vaktini dolu dolu geçirmesini bir an önce sağlayabilmek için sabırsızlıkla sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR