• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Şira Güzellik ve Kuaför Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sevda Yavuz - Mine Yavuz

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Konyaaltı ilçesinde hizmet veren Şira Güzellik ve Kuaför Salonu birmilyonnokta.com un üyesidir. Antalya güzellik merkezi sektöründe lider konumda olan firmamızın siz değerli müşterilerimize sunduğu hizmetler; kaş kaldırma, ışık dolgusu, buzlu lazer epilasyon, duşak renklendirme, cilt bakımı, tırnak bakımı manikür ve pedikür, kalıcı makyaj, gelin saç ve makyajı, kirpik lifting, mezoterapi uygulaması ve Access facelift uygulaması olarak sayılabilir. Firmamızda müşterilerimize ücretsiz cilt analizi yapılmaktadır. Cilt analizi sonrasında cildinize en uygun olan uygulamalar geçilmektedir.

Hijyen kurallarına tam uyum sağlayan firmamızda tüm malzemeler kullanım sonrası özel temizleyicilerle temizlenmekte, başlıklar tek kullanımlık olarak her müşteriye özel sunulmaktadır. Kaş tasarımı yapılmadan önce cildiniz üzerinde çizim yapılır eğer beğenmişseniz ve yüzüne uyum sağlamışsa işleme başlanır. Tüm işlemlerden sonra uzman personellerimiz cildinizdeki işleme bağlı olarak evde ne yapmanız gerektiğine ilişkin detaylı bilgiler verirler. Kaş tasarımı, dudak renklendirme ve kirpik lifting hizmetlerimiz sonrasında yepyeni bir görünüme kavuşursunuz.

Sektörde öncü olan firmamız çalışanları eğitimlerini ve sertifikalarını almış, deneyimli kişilerdir. Sürekli yenilenen ve gelişen uygulamalar için sürekli eğitim almaya devam etmektedirler. Ekipmanlarımız birinci kalitededir. Müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız ürünler de yine kaliteli ve sağlığa kesinlikle zarar vermeyen ürünlerdir. Müşteri güvenini yıllardır sektörde var olarak kanıtlayan firmamız yüzünüzü güldürmek, sizin daha genç, güzel, bakımlı ve sağlıklı görünmeniz için çalışmalarına gayretle devam etmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR