• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sıraç Et Kasap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ferdi Sevimlisoy

Gaziantep yeme içme ve eğlence sektöründe yer alan firmamız bu alanda en kaliteli ve en lezzetli hizmeti sizlere sunmaktadır. Gaziantep içerisinde uzun zamandır var olan firmalardan biri olarak kaliteli yemek yiyip, sevdikleriniz ile birlikte hoş sohbet edebileceğiniz mekânlardan biri olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Restoranımız konum itibari ile Gaziantep’in en güzel ve en kolay noktasında konumlanmıştır. Mekânımızın içerisi müşterilerimizin konforlu ve rahat olması için dizayn edilmiş ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Şık ve hoş mekânda kaliteli ve lezzetli yemekler yiyip, kaliteli zamanın keyfini çıkartabilirsiniz.

Gaziantep yemek çeşitleri bakımından en çok çeşitliliğe sahip ve yöresel yemekleri de bulunan şehirlerimiz arasındadır. Birbirinden farklı et yemeklerini bizlerde tadabilir, etin en lezzetli haline tanık olabilirsiniz. Eğer Gaziantep il sınırlarımız içerisinde en lezzetli etli yemek nerede yenir diye düşünüyorsanız bu konuda restoranımız en doğru seçim olacaktır.

Menümüz içerisine etli ekmek, lahmacun, helal kesim et satışı, soğan kebabı, kuşbaşı kavurma, dana kıyma satışı, sakatat yemekleri, lahmacun çeşitleri, kuzu pirzola, patlıcan kebabı, Kilis tavası yer almaktadır. Et yemekleri konusunda hünerli olan ustalarımız sizlere en kaliteli ve en lezzetli et yemeklerini sunacaktır. Uygun fiyatlarımız ile de sizlerin gönlünü fetheden restoranımıza iletişim bilgilerimiz üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. Dışarıdan vermek istediğiniz siparişleriniz için bizleri arayarak sipariş detaylarını ve adres bilgisini söylemeniz yeterli olacaktır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR