• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şirin Düğün Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Şirin

Sorunsuz ve unutamayacağınız güzel günleriniz için Sakarya’nın Erenler ilçesinde Yunus Şirin tarafından kurulmuş olan düğün salonumuz mutluluğun değişilmez mekanıdır. Sevdiklerinizle paylaştığınız özel günlerin tadını çıkaracağınız salonumuz her türden kutlamaya uygundur. Kıymetli günlerinizin eksiksiz şekilde yapılması için çalışan kuruluşumuz Sakarya Düğün Salonu sektöründe deneyimli kadrosuyla hizmet vermektedir. Özel günlerinizi kutlama yapılan bir günden çok unutulmaz anılara dönüştürmeyi hedef edinmiş olarak sizleri memnun edecek bir hizmet sunmaktayız.

Dekoruyla göz dolduran salonumuz; düğün, kına, nişan, sünnet, davet, toplantı ve doğum günü gibi

Her türden organizasyonu desteklemektedir. Her türden soruna ve aksaklığa uyum sağlayıp çözüm üretebilen ekibimizle birbirinden unutulmaz günler sizleri bekliyor. Yılların verdiği deneyimlerle uygun fiyata mutluluğunuza mutluluk katmaktayız.

Konuklarımızın konforuna önem veren salonumuzda her unsur sizin rahatlığınız ve mutluluğunuz için seçilmiştir. Göze hitap eden estetik dekorumuzun yanı sıra ışıklandırmamız da sizleri rahatsız etmeyecek bir şekilde ayarlanmıştır.

Şirin Düğün Salonunda her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir. Çünkü bizler müşterilerimizin en mutlu gününde onların sevincine ortak olmaktayız. Güler yüzlü personellerimizle birlikte çalışma prensiplerimizden asla taviz vermemekteyiz. Modern anlayışımızın yanı sıra gelenekselliğin ışıltısını kullanarak en mutlu günlerinizde fark yaratmaktayız. İsteğiniz doğrultusunda örf ve adetlerimizi göz önünde tutarak dilediğiniz düğünü organize etmek adına gayret göstermekteyiz. Sizin ve sevdikleriniz için unutulmaz bir gün yaşamanız adına rüyalarınızı unutulmaz kılmak için çalışmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR