• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sırlı Kürek Lahmacun ve Kebap

Adres :

Odunluk Mahallesi Lefkoşa Caddesi Eker İş Merkezi No: 19/a Nilüfer Bursa Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Remzi Erkek

E-Posta Adresi :

mustafaremzierkek@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 376 41 90

Whatsapp 2:

0 (537) 376 41 90

Sırlı Kürek Lahmacun ve Kebap salonu Nilüfer’de kendine lezzetiyle ün katmış bir restorandır. Kalite ve hijyen anlayışıyla rakiplerinin önüne geçen salonumuz lezzet severlerin uğrak mekanı haline gelmiştir. Uzun yıllardır bu sektörde olup kendine has tatları siz değerli müşterilerimizle buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Bursa restoran sektörüne hakim son derece yetenekli ustalarımızla her geçen gün yerini sağlamlaştıran Sırlı Kürek Lahmacun ve Kebap, bugüne kadar hep dikkate aldığı müşteri görüş ve önerileri ile yerini sağlamlaştırmıştır. Ürün çeşitliliği ve zengin menüsüyle her tat ve damağa hitap eden restoranımız güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız sayesinde keyifli vakit geçirmenizi garanti etmektedir.

Lahmacun, pide, cantık, fındık lahmacun gibi çeşitleriyle hizmet vermekte olan restoranımız son derece nezih ve ferah bir mekanı sizlere sunmaktadır. Hijyene oldukça önem veren restoranımız sadece kendi restoran ve personel temizliğine özen göstermekle kalmayıp et aldığı yerlerinde temizliğine oldukça dikkat etmektedir. Bu konu da asla tavizi olmayan Sırlı Kürek Lahmacun ve Kebap sizlerin güvenini boşa çıkarmamak için çok çalışmaktadır.

Uygun fiyata aileniz ve sevdiklerinizle keyifli vakit geçirirken karnınızı lezzetle doldurabileceğiniz restoranımız da vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Özel gün ve davetleriniz için de tercih edebileceğiniz mekanımız saat gecikmesi yapmadan tam vaktinde taze ve sıcak ürünleri ile hizmette bulunmaktadır. Rezervasyon yaptırmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR