• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sırma Collection

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Bülent Kocaman

  • firma instagram

İzmir’de koltuk döşeme sektöründe hizmet veren Sırma Collection birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden biridir. Mobilyaları yenilemenin tek yolu yenisini almak değil bunun için mobilya yenileme işlemlerini yapan firmalara başvurulabilir. Fakat bu firmaları tercih ederken emanet edeceğiniz ürünlerinize doğru şekilde müdahale edeceklerini bilmeniz gerekir. Bu sebeple, sektörde güvenilir ve profesyonel firmalar ön plana çıkar.

Sırma Collection isimli firmamız, müşterilere güvenli bir hizmet sunar. Profesyonel ekibiyle mobilyalarınızda istediğiniz yenileme işlemlerini gerçekleştirir. Uzman ve deneyimli ekibimiz, sektördeki kaliteli ekipman ve malzemeleri kullanarak en iyi uygulamaları yapar. Firmamızda ekibimizle verdiğimiz hizmetler arasında koltuk yüz değişimi, koltuk döşeme işlemleri, mobilya yenileme, koltuk tamir ve mobilya boyama bulunmaktadır. Çeşitli işlemlerle koltuk ve mobilyalarınızı istediğiniz şekilde yeniliyoruz.

Firmamızın yenileme ve tamir işlemleri dışında da faaliyetleri mevcuttur. Ekibimiz, özel tasarım mobilya imalatı da yapmaktadır. Böylece zevkinize ve evinize uygun mobilyalar, ekibimizin marifetli elleriyle uygulamaya geçer. Ekibimiz, sektördeki yeni trendlere hâkim olduğu için yenileme veya tasarım işlerinde tercih edildiği durumda modern çizgileri işlemlerinde uygular.

İzmir koltuk döşeme sektöründe başarılı ve iddialı duruşuyla firmamız, müşteriler arasında ilgi çekmektedir. Ekibimiz alanında başarılı ve deneyimli personellerden oluştuğu için müşterilerin istek ve tercihlerini uzman bakışıyla değerlendirir. Bu nedenle, yaptıkları yönlendirmeler ve işlemlerle evinize yeni bir nefes girer. İşimize ve müşterilerimize verdiğimiz önemi çok çalışarak gösteriyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR