• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Şişhane Ciğer & Kebap

Adres :

Huzur Mahallesi Fatih Caddesi No: 67 İstanbul » Sarıyer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Kümeç - Emrecan Kümeç

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 074 56 69

İstanbul Sarıyer’de birmilyonnokta.com üyesi işletmelerden birisi olarak öne çıkan Şişhane Ciğer & Kebap salonumuz uzun yıllardır damak zevkine değer verenlerin vazgeçilmezidir. Bizler yıllar önce bölgemizde eşsiz bir yeme, içme ve eğlence mekanı ortaya çıkarmak için kolları sıvadık. Zevk sahibi, modern bir mekan inşa ettik ve en iyi insan kaynaklarıyla donatarak misafirlerimizi ağırlamaya başladık. Kısa sürede bölgemizin en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekanlarından birisi olmayı başardık.

Kısa sürede hedeflerimize ulaşmanın haklı gururunu yaşasak da başarılarımızla hiçbir zaman yetinmiyoruz. Hep daha fazlası, hep daha iyisi için özenle çalışıyor, kendimizi yenilemeyi sürdürüyoruz. Başarının tesadüf olmadığını biliyor, sizlerin her defasında memnuniyetinizi sağlamak adına kaliteden ödün vermiyoruz.

İstanbul restaurant sektörünün liderlerinden birisi olarak diama en kaliteli malzemeleri seçiyoruz. Malzemelerimizin kaliteli, lezzetli, güvenilir ve taze olmasını kesinlikle göz ardı etmiyoruz. Bunları hijyenik şartlarda muhafaza ediyor, her biri özel tariflere sahip aşçılarımızla buluşturuyoruz. Ardından özenle hazırlıyor ve uzman personellerimizle servisimizi yapıyoruz. Hem damaklara hem gözlere hem gönüllere hitap edebilmek adına bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz.

İşletme olarak bütün misafirlerimizin isteklerine cevap verebilmek adına geniş bir menü sunuyoruz. Ciğer şiş, kebap çeşitleri, lahmacun çeşitleri, pide çeşitleri, çorba çeşitleri ve çok daha fazlasını günün her saatinde hazır ediyoruz. Evlere ve işyerlerine sipariş kabul ediyor, toplu organizasyonlarınızda yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR