• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sivrihisar Baklavacısı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mustafa Çetin

reklam logosu
  • firma fb

Eskişehir restaurant sektörünün önde gelen ve en çok tercih edilen firmalarından biri olan Sivrihisar Baklavacısı ailesi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmetleri sunmaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. Türk mutfağının geleneksel lezzetleri arasında yer alan ve sofralarımızın vazgeçilmez lezzetlerinden olan baklavalarımız ile sizin için en güzel lezzetleri hazırlıyoruz. En güzel tatlıları büyük bir özenle sizin için hazırlıyor ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Alanında uzman, mutfakta harikalar yaratan ve işini büyük bir titizlikle yapan ustalarımız ile beraber sizin için en güzel lezzetlere imza atıyoruz. Her aşamada hijyen kurallarına riayet ediyor ve gerek baklavalarımızın hazırlık aşamasında gerekse servis esnasında temizlik kurallarına riayet ederek sizlere gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hizmet sunuyoruz.

Baklavalarımızı hazırlarken daima en kaliteli ürün ve malzemeleri kullanıyoruz. Bu sayede sizler için her zaman güvenle tercih edebileceğiniz ve aynı zamanda mükemmel lezzetleri vadeden bir firma olmaya devam ediyoruz. Özel gün ve bayramlar için gününden önce sipariş vererek dilediğiniz tarihe siparişinizi isteyebilirsiniz.

Aynı zamanda nezih ve ferah mekânımızda aileniz ve sevdiklerinizle kaliteli bir tatlı yeme keyfini çıkarabilirsiniz. Her damak zevkine uyan lezzetlerimiz ile her yaştan müşterime hitap ediyoruz. Bizlere iletişim adreslerimizden ulaşarak detaylı bilgi alabilir, sipariş verebilir ve merak ettiğiniz tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR