• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Siyaş Subap

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yüşa Kalma

reklam logosu
  • firma fb

Siyaş Subap olarak İstanbul metal sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olan işletmemiz herkes için en iyisini üretmek adına dur durak demeden çalışmalarını sürdürüyor. Yılların birikimi ve deneyimini her geçen gün daha ileriye taşıyor, kalite standartlarımızı en üst seviyeye taşıyoruz. En iyiyi ürettiğimiz alanda hep en iyiyi üretmeye devam etmek adına ar-ge çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyor, müşteri merkezli çalışmalarımız sürdürüyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini önemseyerek ihtiyaçlarını en iyi şekilde tespit edip en doğru çözümleri, en uygun zamanda tercihe sunuyoruz. Her defasında beklentilerin çok daha üzerinde karşılıklar sunuyor, inisiyatif almaktan çekinmeyerek en iyi kalmayı sürdürüyoruz.

Firma olarak imalatını yaptığımız ürünlerin kalitesini daima en üst seviyede tutuyoruz. İşimizi önemsiyor, dünya standartlarında uygulamalara imza atmaktan çekinmiyoruz. Bütün imalatlarımızda birinci sınıf malzeme kullanıyor, malzemelerimizi profesyonel işçilikle birleştiriyor ve ortaya her defasında kusursuz sonuçların çıkmasını sağlıyoruz.

Siyaş Subap olarak ülkemizin en gelişmiş altyapılarından birisine sahibiz. Bu sayede çok geniş perspektifte ürün imalatı yapabiliyor, farklı ebatlarda, farklı özelliklerde üretimler yapıyoruz. En zorlu projelerin üstesinden dahi kolaylıkla gelmeyi başarıyor, yüksek kaliteli pirinç malzemeden her gövde yapısına, lastik çeşidine özel üretimler gerçekleştiriyoruz. Kepçe subap montajı, bijon sökme tabancası, iç lastik subapları, motorsiklet subapları, hava tank subapları, tubeless lastik subapları, subap yedek parçaları, metal tubeless subapları ve çok daha fazlasını en uygun fiyat ayrıcalığıyla tercihe sunuyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR