• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sns Oto Kurtarma

Adres :

Güçlükaya Mahallesi Eğri Sokak 16 / 6 Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hakan Kara

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 412 91 57

Whatsapp 2:

0 (546) 745 04 43

Ankara ili Keçiören ilçesinde hizmet veren işletmeler arasında yer alan Sns Oto Kurtarma işletmesi olarak siz müşterilerimize günün her saatinde 7/24 olarak hizmet vermekteyiz. Bünyemiz de bulunan çekici araçlarımız ve deneyimli şoförlerimiz sayesinde nerde olursa olsun yolda kaldığınız zaman sizleri kurtarma hizmeti vermekteyiz. Sizler de araç arızalanmaları sonucu veya kara, çamura saplanma sonucu yolda kaldığınız zaman mutlaka bizlere ulaşarak oto kurtarma hizmeti almalısınız. Bu hizmeti sunarken çok önemli olan birkaç önemli nokta vardır.

Kullandığımız çekici araçlarının bakımlarının zamanında yapılmış olması ve araçları taşıyacak olan halatların düzenli olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Ayrıca bu araçları kullanacak olan şoförlerimizin deneyimli ve tecrübeli olmaları gerekmektedir. Çünkü araçlarınızı çekicilere yüklerken çok dikkatli ve deneyimli çalışılması gerekmektedir. Çünkü araçlarınıza gelebilecek en ufak bir hasar büyük maddi sorunlar çıkarabilmektedir. Ayrıca sizlere hizmet vermeye geldiğimiz araçlarınız tarafımızca sigorta altına alınmakta ve en ufak bir sorunda maddi zararlarınız tarafımızca ödenmektedir. Bu sayede siz müşterilerimizin içlerini rahatlatmış oluyoruz ve işletme olarak kalitemize ve deneyimimize ne kadar güvendiğimizi sizlere ispatlamış oluyoruz. Sizler de en ufak sorununuz da mutlaka bizlere ulaşarak hizmet alınız.

Ankara oto kurtarma sektörü diye bakıldığı zaman piyasaya göre en uygun fiyatları çıkaran işletmelerin en başında yer almaktayız. Zor zamanlarında siz müşterilerimize yardım ederken aynı zamanda maddi olarak sıkıntıya girmemenizi sağlamaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR