• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Söğüt Rüya Pansiyon

Adres :

Söğüt Mahallesi Kızılyer Sokak No.101 Marmaris Muğla Muğla » Marmaris

Sektör :

Yetkili Kişi :

Zübeyde Alan

E-Posta Adresi :

zebeydealan2010@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 291 21 88

Whatsapp 2:

0 (537) 291 21 88

Söğüt Rüya Pansiyon

Pansiyon, konaklama, en yakın pansiyon, uygun fiyatta pansiyon, günübirlik konaklama, aylık konaklama, haftalık konaklama, tatil köyü, tatil pansiyonları olarak Muğla Mamariste hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Ana hedefimiz olan truzim sektöründe daha güçlü bir noktada bulunarak her gün daha fazla müşteriye ulaşabilmek ve hem bireysel müşterilerimiz hem de kurumsal müşterilerimiz için en iyi oluşturabilmek adına personellerimizin eğitim çalışmalarından tesislerimizin gelişimine kadar her noktaya yüksek dikkat gösteriyoruz. Sürekli bir şekilde profesyonelleri bünyemize kazandırabilmek adına insan kaynakları konusunda da hassas bir şekilde yaklaşım sergileyerek doğru personelleri seçmeye özen gösteriyoruz.

Değerlerimiz arasında, müşteri odaklı çalışma ilkesi, çevre dostu, insan dostu ve topluma olan sevgimiz ile birlikte güvenli markalar arasında en zirvede yer alma isteğini, sıkça dile getirmekteyiz.
Çalışma alanlarımızda en kaliteli ve en pratik çözümleri sunmak ve müşterilerimize karşı saygı ve hoşgörülü olmayı ilke edinmekteyiz. Lider ve güvenli marka olmak için en doğru bilgiler ışığında hizmet vermekte ve müşteri, aynı zamanda da sektördeki diğer firmaların bizler ile iyi ilişkiler kurmasına da özen göstermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR