• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Solucan Gübresi

Sektör :

Yetkili Kişi :

Safa Muhammet Usta

SOLUCAN GÜBRESİ

FİRMA YETKİLİSİ : SAFA MUHAMMET USTA

Günümüz insanları artık doğal yaşam ve doğalyiyecek,içeceklere yönlenmeye başlamışlardır. Tüketilen gıdaların sağlığa zararlı olmasından dolayı organik gıdalara yönlenmek şart olmuş durumdadır.

Kocaeli Karatepe'de faaliyet göstermekte olan firmamızda siz değerli müşterilerimize çam gübresi, bitki gübresi, solucan gübresi, çiçek gübresi, ağaç gübresi, solucan satışı, solucan maması, verim artış gübresi ve tüm tarım gübreleri ile hizmet vermekteyiz.

İnsanlığın ve üretim yapan tesislerin bu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla bu firmanın kuruluşunu yaptık. Organik gübre üretiminde hiçbir kimyasal madde bulunmaz. Bu nedenle üretimden tüketime kadar olan sürede bitki ve fidanlar kontrollü yetiştirilir. Kimyasal maddelerin getirdiği bileşenleri ortadankaldırarak,insan sağlığını korumada büyük önem taşır.

Solucan gübresi ise bir çeşit organik gübredir. Solucanlar toprağa atılan ve çürümeye başlayan bitki artıklarını, gece toprağın içerisinde açtıkları kanallara taşıyarak beslenirler. Beslenmeleri sonucunda dışkılarında humus oluşur. Ve humus toprak verimliliğini arttırmada büyük rol oynar. Solucanlar toprakta yeni kanallar açarak toprağın havalanmasını sağlarlar. Toprağın su tutma kapasitesini arttırıp, yetişen bitkilerin zararlı bakterilere karşı direncini yükseltir.

Toprağa gübre karıştırıldığında, toprak bitki besin maddeleri yönünden zenginleşir ve verimliliği artar. Solucan gübresi ayrıca bitkilerin büyüme hızını arttırmaktadır. Solucan gübresini sebze üretimi, çiçek yetiştiriciliği, meyve yetiştiriciliği ve bağcılık gibi kullanım alanları mevcuttur. Bunun yanı sıra bitki kök gelişimini destekler ve kök hastalıklarının seviyesini önemli derecede düşürür. Toprak solucanları bu faaliyetleriyle senelik üretim adetini ve özellikle tahıl üretiminde kaliteyi artırıcı bir etki sağlar.

Sağlıklı ve organik tarım ürünleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve detay için bize ulaşabilirsiniz.

İLETİŞİM:05515551789

ADRES:kocaeli kartepe

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR