• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Solist Gazi Yıldırım

Adres :

Şırnak Uludere Uzungeçit Beldesi Şırnak » Uludere

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gazi Yıldırım

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gaziaybuke@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 746 96 71

Whatsapp 2:

0 (536) 454 46 48
Hakkımızda
Sanatçı Gazi Yıldırım firması olarak Ses Sanatçısı sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Sanatçı Gazi Yıldırımolarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
Sanatçı Gazi Yıldırımolarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.
solist gazi yıldırım
gazi yıldırım
0530 746 96 71
0536 454 46 48
gaziaybuke@gmail.com
www.facebook.com/HoZaNGazi/
www.facebook.com/profile.php?id=1629161353
şırnak uludere uzungeçit beldesi

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR