• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Somuncu Baba İvedik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Işık

Ankara gıda sektöründe başarının bayrağını en önde taşıyoruz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem ile işimizi sürdürüyoruz. Hazırladığımız pide, börek, çorba ve yemeklerimizin kalitesi bulunduğumuz şehirde dilden dile dolaşarak yayılıyor. Siz değerli müşterilerimizin bir numaralı adresi olarak önerilmek bizi gururlandırıyor.

İşimizde hedef edindiğimi noktaya ulaşmış olmamıza rağmen, sıkı bir şekilde çalışmayı elden bırakmıyoruz. Gıda sektöründe dünya genelinde sürekli olarak yenileşme ve gelişme hareketleri devam ediyor. Biz de bu yenileşme ve gelişme hareketlerini teknoloji sayesinde yakından takip ederek işimize uyguluyoruz. Bu sayede kendimizi tekrarlamaktan kaçınmış ve benzersiz hizmet vermiş oluyoruz. Yaptığımız işi ciddîye alarak her anlamda kendimizi geliştirebilmek için birçok seminere katılıyoruz. Biliyoruz ki başarıyı yakalamak iyi çalışmakla mümkün fakat bu yakalanan başarının devamlılığını sağlamak sürekli çalışmakla gerçekleşiyor. Bilinçli şekilde ilerlediğimiz bu sektörde, bayrağı hiç kimseye vermemek için başarımızın devamlılığı ile hep daha iyi olma yolunda ilerliyoruz.

Yaptığımız yiyeceklerde kullandığımız ürünleri özenle seçiyoruz. Kullandığımız ürünleri organik tercih ediyoruz, bizim için müşterilerimizin sağlığını düşünmek son derece önemli. Kalitemizi de sizlerin sağlığını düşünerek hareket ettiğimiz için arttırıyoruz. Aynı zamanda bütün yiyecekleri sağlık koşullarına son derece uygun mutfağımızda yapıyoruz. Çalışmalarımız şeffaf şekilde gerçekleştiriliyor, bu sayede istediğiniz zaman denetim yapma imkânını sizlere sunmuş oluyoruz. Yoğun günlerinizde de sizlere en iyi hizmeti verebilmek için sipariş alıyoruz. Kalitenin adresi olarak sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR