• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Soyak Et & Mangal

Adres :

Site Mah. Atay Cad. No: 70 İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mahmut Yılmaz

E-Posta Adresi :

mahmut.metelektrik@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 584 26 77

Soyak Et & Mangal ailesi olarak sizler için en kaliteli yemekleri ve etleri hazırlamaktan büyük bir gurur ve mutluluk duyuyoruz. İstanbul restaurant sektörü içerisinde edindiğimiz yer ile sizler için daima en kaliteli ve en lezzetli yemekleri hazırlıyor ve servis ediyoruz. Kaliteli yemek yemenin her müşterimizin hakkı olduğunu düşünüyor ve sizlere hakkınızı verebilmek adına sektördeki yerimizi alıyoruz.

En güzel tabakları sizler için hazırlıyor ve en kaliteli etleri sizler için bünyemizde bulunduruyoruz. Günlük taze et ve sebzelerimiz ile sizlere keyifle yiyeceğiniz yemekleri hazırlıyoruz. Usta ellerle hazırlanan et ve mangallarımızı deneyimli, uzman kadromuzla özenle bir araya getiriyor ve sizlere servis ediyoruz. Profesyonel hizmet anlayışımız gereğince sizler için yemeklerimizi en hızlı ve lezzetli şekilde hazırlıyor ve kısa süre içerisinde sizlere servis ediyoruz.

Sizlerin hassasiyetlerine büyük önem veriyor ve bizler de bu hassasiyetleri büyük bir özenle uyguluyoruz. Helal kesim etlerimiz ile sizlere İslami usullere uygun bir hizmet anlayışını sunuyoruz. Gönül rahatlığıyla tüketebileceğiniz yemekleri sizler için hazırlıyoruz. Uluslararası hijyen standartlarının da üzerinde bir hijyen anlayışı ile sizlere son derece temiz bir ortamda yemek hazırlıyor ve servis ediyoruz.

Nezih ve ferah mekânımızda sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz kaliteli zamanın ve lezzetli yemeklerin kapısını açıyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz ile sizlere farklı birçok lezzeti bir arada sunuyoruz. Damak zevkinize hitap edecek yemeklere uygun fiyatlarla erişim sağlıyoruz. Vazgeçilmez lezzetler için bizlere iletişim bilgilerimizden rezervasyon yaptırabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR