• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sözbir Elektronik

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Sözbir

  • firma instagram

Sözbir Elektronik olarak birmilyonnokta.com adresinde üye olarak bulunmaktayız. İçinde yaşadığımız çağ artık baştan aşağı teknolojiyle donatılmış durumda. En ufak tefek işlerimiz dahi elektronik temelli. Bu kadar yaygın elektronik kullanımı beraberinde arıza ve bozulmalar da getirmektedir. Bu gibi durumlarda işinin ehli bir tamirci bulmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Biz tamirat alanında kendi becerilerimize güveniyoruz. Uzun yıllar bu işte harcadığımız mesai bize en ince ayrıntıları dahi bilme güdüsü kazandırdı. Müşterilerimiz elektronik tamiratlarını gönül rahatlığıyla bize yaptırabilir. Ayrıca sadece tamirat değil hayatı kolaylaştıran pek çok cihazın kurulumunu ve montajını da yapmaktayız.

Edirne elektrik sektörünün pek çok alanına hâkim konumdayız. Biz işimizi büyük bir sorumluluk duygusuyla yapıyoruz. Bu sayede pek çok kişi bizi ilk sırada tercih ediyor. Artık pek çok işin pratik çözümü ve uygulaması elektronik cihazlarla kolayca yapılabiliyor. Bunun için yeni elektronik kolaylıklardan destek almak gerekir. Biz firma olarak bu desteği müşterilerimize sağlıyoruz.

Güvenlik kamerası sistemlerinizin kurulumunu yapmaktayız. Üstelik kaliteli görüntü ve se kayıtlarını da kapsayacak geniş bir yelpazede ürün çeşitliliğine sahibiz. Çanak anten ve uydu alıcılarınızın kurulumu için bizimle çalışabilirsiniz. Biz en kaliteli hizmeti bu alanda da sağlamaktayız. Bilgisayar ve tabletlerinizin tamiri için uzun arayışlara girmenize gerek yok. Biz ihtiyacınız olan en donanımlı teknik servis hizmetini size sağlamaktayız. Her türlü elektronik işlemleriniz için bize başvurabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar