• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sp Garage

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Serp

Araçlarınız seyir halinde sizi hayata bağlar. Araç bakım- kontrollerinin gereğince yapılması can ve mal güvenliğinizi arttırır. Aracınızda meydana gelen arıza durumlarının tespit ve tamirinde modern teknolojilerden yararlanmak işlemlerinizin daha hızlı ve daha nitelikli gerçekleştirilmesini sağlar; zaman kaybını en aza indirirken uzun vadede de tasarruf gerçekleştirirsiniz.

Bursa otomotiv sektöründe hizmet veren firmamızda araç bakım ve kontrol işlemlerinizi gerçekleştirir üstün nitelikte hizmeti uygun maliyetlere gerçekleştiririz. Nilüfer’de oto yağ bakım servisi olarak da hizmet veren firmamız yağ satışlarında bulunmakta, aracınızın yağ filtre değişim işlemlerini gerçekleştirmektedir. Aracınızın maksimum performansta çalışabilmesi için doğru yağ kullanımı son derece önemlidir, kaliteli yağlarımızı tercih ederek maksimum performansa minimum yakıt ile ulaşabilirsiniz.

Modern teknolojileri kullanarak en kısa sürede en nitelikli hizmeti vermeyi amaçlayan teknik ekibimiz arıza tespitlerinizi bilgisayar üzerinden gerçekleştirebilecek donanıma sahiptir. Kısa sürede arıza tespitini gerçekleştirir gerekli onarımları uygular ve memnuniyetinizi üst düzeyde sağlamayı hedefleriz.

Firmamız kapsamında oto cam suyu takviyesi polen filtre satış ve değişimi, mazot filtre satışı işlemleri de gerçekleştirilmektedir. Geniş hizmet yelpazemiz ile ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri ivedilik ile sizlere sunarız. Can ve mal güvenliğinizi üst düzeyde sağlamak, oto tamir işlemlerinizi uygun maliyetlere gerçekleştirmek için firmamız hizmetinizdedir. Müşteri odaklı ve dürüstlük ilkesinde hizmet verir sizi maddi açıdan zor durumda bırakacak faturalamalar gerçekleştirmeyiz. Oto tamir, bakım işlemleriniz için güven ile firmamızı tercih ediniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR