• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sp Güzellik Akademi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seval Pehlivanoğlu

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Birmilyonnokta.com üyesi olan Sp Güzellik Akademi isimli kaliteli ve güvenilir hizmet sahibi firmamız, her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişmektedir. Güzellik ve bakın denince akla gelen ilk isim olmayı başarmış olan firmamız, sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmet sayesinde müşterisinin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış bulunmaktadır. Eşsiz hizmetleri ve son derece güler yüzlü ağırlaması ile firmamız, bu sektöründen çok tercih edilen tek ismi olmayı başarmıştır. Kurulduğu günden bu yana hiç durmadan hizmet sunan ve hizmet sundukça büyüyüp gelişen firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Kaliteli ve güvenilir bir hizmet arıyorsanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek istersiniz.

Kayseri güzellik merkezi, cilt bakımı ve masajı, g5 masajı, bölgesel zayıflama, ipek kirpik uygulaması, jel tırnak uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, altın oran kaş tasarımı, saç bakımı, lazer epilasyon ve manikür pedikür gibi birçok hizmet sunmaktadır. Müşteri sağlığına son derece önem vermekte olan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliğini yaparak sağlıklı bir ortamda hizmet sunmaktadır. Bunun yanı sıra çalışanlarının kişisel bakımına ve temizliğine de önem veren firmamız, Bu konuda da müşterisini son derece memnun bırakmaktadır. Sunduğu özel fiyatı oldukça uygun fiyatlara mal eden firmamız, bu yanıyla da müşterisinin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor.

Dönemsel olarak indirimler ve kampanyalar yapmakta olan firmamızı takip ederek bu indirimlerden haberdar olup faydalanabilirsiniz. Randevu sistemi ile müşteri kabul eden firmamızı arayarak dilediğiniz zamana bakım randevunuzu oluşturabilirsiniz. Güzellik ve bakım bizden sorulur.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR