• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Uzman Solucan ve Organik Gübre

Adres :

Kocaeli - Kandıra - Akcaovaköyü Kocaeli » Kandıra

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Arabacı - Ramazan Özdemir

E-Posta Adresi :

istanbuluzmansolucan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 903 59 13

Whatsapp 2:

0 (532) 719 03 61
KOCAELİ SOLUCAN GÜBRESİ

Uzman Solucan ve Organik Gübre olarak Kocaeli-Kandıra dasatanlar,solucan satışı yapanlar,solucan maması satanlar,solucan oteli,solucan çiftliği hizmetleri,sertifikalı solucan firmaları,solucan danışmanlığı yapanlar,fındık gübresi satanlar,arazi gübresi satanlar,kırmızı kaliforniya solucan gübresi oraganik tarım organik tarım solucan verimli organik vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR