• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Star Oto Kurtarma Kayseri

Adres :

Yeni Sanayi Sitesi Kocasinan Kayseri Kayseri » Kocasinan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Alpaslan Özyurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

a-ozyurt@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 621 12 12

Whatsapp 2:

0 (538) 850 38 66

Whatsapp 3:

0 (553) 621 12 12

Whatsapp 4:

0 (538) 850 38 66

Star Oto Kurtarma Kayseri firması olarak uzun yıllardır yol yardım hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir sebeple yolda kaldığınızda, araçlarınız arıza yaptığında, lastiğiniz patladığında veya herhangi bir kazaya karıştığınızda 7 gün, 24 saat bir telefon mesafesinde bulunuyoruz. Her nerede olursanız olun kısa sürede harekete geçiyor, dakikalar içinde lokasyonunuza ulaşarak araçlarınızı bulunduğu yerden alıyoruz. İstediğiniz servise, otoparka veya tamirhaneye araçlarınızı güvenle bırakıyoruz.

Kayseri yol yardım sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak yola çıktığımız ilk günden bu yan benzersiz çözümlere imza atıyoruz. En iyi hizmeti sunabilmek adına modern, tamamen yol yardım için üretilmiş araçlarla hizmet veriyoruz. Geniş araç filomuz içinden aracınızın marka ve modeli her ne ise ona göre çekici tahsis ediyor, en doğru çözümleri üretiyoruz. Üstelik sektördeki gelişmeleri yakından takip ediyor, özellikle teknoloji alanındaki en son gelişmeler eşliğinde kendimizi yeniliyor, uygulama ve yöntemleri kısa sürede sistemimize dâhil ederek bölgenin en modern yol yardım hizmetlerini sağlıyoruz. Araçlarımızın teknik ve donanımlarını daima daha ileriye taşıyoruz.

Star Oto Kurtarma Kayseri olarak kusursuz bir hizmet için tamamı alanında uzman, deneyim sahibi, gelişime açık bir kadro ile çalışıyoruz. İşlerini büyük bir özveriyle yapan personellerimiz kendilerini daima geliştiriyor, daima güncel kalmayı başarıyorlar. Müşteri memnuniyetini temel aldığımız çalışmalarımızda hasarlı oto kurtarma, yol yardım hizmeti, oto çekici, kazalı araç kurtarma hizmetlerini uygun fiyatlarla yerine getiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR