• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Stella Beauty Center

Adres :

İhsaniye Mahallesi Leylak 110 Sokak Fsm 1453 Plaza A Blok Kat 3 Daire 23 Bursa » Nilüfer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tuğçe Merve Yıldırım

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (553) 888 84 23

Whatsapp 2:

0 (531) 591 09 01

Stella Beauty Center ismi ile hizmet veren güzellik salonumuz birmilyonnokta.com üyesi. Bursa güzellik merkezi alanının en kaliteli hizmetlerini sunuyor, müşterilerimizin memnuniyetleri ile daha da iyi olacağını inanıyoruz. Profesyoneller ekiplerimiz tarafından özenle hizmet vermekteyiz. İsteklerinizi en kaliteli şekilde sonuçlandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Salonumuzda her ihtiyaçlarınıza uygun hizmetlerimiz mevcut. Kullanılan cihazlar, bakım ürünleri gibi birçok ekipmanlarımız sizlerin ihtiyaçlarına yönelik seçilmiştir. Bakımlarınız yapılırken kullanılan ürünlerin cilt tipleriniz için uygun olmasına dikkatli ediyoruz.

Altın oran ölçüleri, kaşlarınızı daha ölçülü ve estetikli görünmesi sağlar. Bu uygulama ile birbirine eşit bir şekilde tasarlanır. Cilt bakımlarımız ile ışıltılı ciltler sağlar ve böylece daha ferah hissedersiniz. Cilt lekelerinden kurtulmanız çalışanlarımız ile daha kolay. Lekeler artık sizin için sorun olmaktan çıkacaktır. Lazer epilasyon uygulamalarımız, ağda gibi acı veren yöntemlerden kısa sürede kurtulmanıza ve cildinizin daha pürüzsüz görünmesini sağlar. Protez tırnak, kalıcı makyaj, kirpik lifting, kalıcı oje, manikür pedikür gibi birçok uygulamalarımız mevcuttur. Bunların dışında son teknoloji bölgesel inceleme cihazı ile fazlalıklardan kurtulmanıza yardımcı oluyoruz.

Tüm bu hizmetlerimiz müşterilerimizin daha mutlu hissetmesi için var. Bizler ihtiyaçlarınıza yönelik kaliteli çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Hijyenik ve temiz bir ortamda müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Çalışmalarımızı itinayla yapar, sonuçlarından memnuniyet duymanız için profesyonel çalışanlarımızla işlerimizi en iyi şekilde yapıyoruz. Randevularınız ve bilgi almak isterseniz telefon numaralarımız internet sitesinde mevcuttur.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR