• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

S'tiela Manzara Bahçe Cafe

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cüneyt Yıldırım

S'tiela Manzara Bahçe Cafe olarak İstanbul Beykoz’da faaliyet gösteren işletmemiz eşsiz manzarası ve tarifsiz lezzetleriyle fark yaratıyor. Uzun yıllardır da bölgenin en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı olarak öne çıkıyor. Bizler yine de başarılarımızı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisi ve daha fazlası için yoğun bir gayret gösteriyoruz. Siz değerli müşterilerimizi işletmemizin en büyük paydaşları olarak görüp büyük ailemizi her geçen gün genişletmeye, daha çok kişiye ulaşmaya gayret gösteriyoruz.

İstanbul restaurant sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak bizler deneyimli ustalarımızla birlikte en güzel lezzetleri sizler için hazırlıyoruz. Ürünlerimizin tamamının hazırlanış koşullarında ve malzemelerinin tedarikinde hijyen olgusuna azami dikkat gösteriyoruz. Tamamı marka olan, sertifika sahibi, ulusal bazda tanınırlığı yüksek, güvenilir malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Malzeme tedarikinde gösterdiğimiz hassasiyeti hazırlanış ve servis aşamalarında da sürdürüyoruz. Bu sayede sizleri yalnızda en güzel lezzetlerle değil; aynı zamanda en sağlıklı lezzetlerle de buluşturuyoruz.

İşletme olarak İstanbul’un ve boğazın en güzel manzarasını izleyebileceğiniz bir konumda bulunuyoruz. Sevdiklerinizle birlikte çok güzel lezzetleri tadarken, içeceklerinizi yudumlarken diğer taraftan da dünyanın en güzel manzarası kaşsısında sevdiklerinizle hoş vakit geçirebilmenize yardımcı oluyoruz. Yenilikçi, kaliteli hizmetlerin merkezi olarak sürekli kendimizi geliştiriyor, en son teknolojilerin en modern uygulamaların kısa sürede işletmemiz bünyesine dahil olmasını sağlıyoruz. bütün bunları cazip fiyatlarla taçlandırıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR