• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sultan Evi Kız Apart

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüsnü Geyik-mine Münevver Geyik

Şehrimizin merkezinde, güvenerek tercih edebileceğiniz kız yurdumuzla hizmetinizdeyiz. Hem öğrenciler için hem de çalışanlar için hizmet veren yurdumuz iki kişilik odalardan oluşmaktadır. Yatağınız, çalışma masanız ve sandalyeniz, dolaplarınız, banyonuz, mutlak tezgahınız ve ocağınız odalarınızın içerisinde size özel kullanımdadır. Değerli müşterilerimizin memnuniyeti ön planda tutularak konforlu ortamlar hazırlanmıştır.

Bilecik restaurant sektöründe güvenle tercih edilecek böyle bir aparta ihtiyaç olduğu için çalışmalarımızı en kaliteli haliyle gerçekleştirmekteyiz. Sizlerin güvenliği için, rahatlığı için kalitemizden ödün vermeden hizmet vermekteyiz. 7/24 kamera ve güvenlik sistemimizle ailelerin tercih edeceği tek adres biziz. Verdiğimiz bu kaliteli hizmet sayesinde müşterilerimizin güvenini kazanmış bulunmaktayız ve sektörde başarı basamaklarını hızla çıkıyoruz.

Bu sektörde güven duygusunun en önemli madde olduğunun farkındayız ve sizlerin güvenini sarsmamak adına en doğru hizmeti vermek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin sorunlarına ve ihtiyaçlarına anında çözümler üreterek yardımcı oluyoruz. Sektörde hem güvenilir hem de uygun fiyatlarla hizmet vermemiz bizi bir adım daha öne çıkarıyor. Müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek için yenilikçi kişiliğimiz sayesinde hizmetimizi iyileştiriyoruz ve geliştiriyoruz. İhtiyaç duyduğunuz alanlarda çözümler üretiyoruz. Daima güler yüzlü, samimi, dürüst, sabırlı ve çalışkan kişiliğimizle sizlerin karşısına çıkıyoruz. İyi bir hizmet ve iyi bir yönetim için iş disiplinini elden bırakmadan hareket ediyoruz. Hem çalışma arkadaşlarımıza hem misafirlerimize hem de müşterilerimize daima saygıyla yaklaşıyoruz. Sizler için hazırladığımız apartımıza gelerek güven içerisinde yaşayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR